Čerstvé defenzivní cíle Manchesteru City? Hrají v LaLize a mají minulost v Barceloně i Realu

Čerstvé defenzivní cíle Manchesteru City? Hrají v LaLize a mají minulost v Barceloně i Realu

Ačkoliv běží teprve září a v Premier League je odehráno pět kol, aktuálně druhý tým anglického peletonu z Etihad Stadium již mapuje trh se středními obránci, po kterých bude moci sáhnout již v lednu.

Děje se tak poté, co se Citizens během letního okna nepodařilo najít vhodnou náhradu za bývalého kapitána Vincenta Kompanyho, jenž už nyní operuje v Anderlechtu Brusel.

Úřadujícími mistrovi země se navíc nedávno zranil klíčový muž zadních řad Aymeric Laporte, s tím, že kvůli nemalému chirurgickému zásahu pravděpodobně přijde o celý zbytek sezony 2019/2020.

TMW proto hlásí, že City kvůli zimnímu termínu mapují situaci v LaLize, kde si vyhlédli minimálně tři defenzivně zaměřené cíle. A o koho že se jedná?

Na manchesterském radaru Josepa Guardioly jsou stoper Athletica Bilbaa Unai Núňez (22 let), zadák Realu Sociedad San Sebastian s historií v Realu Madrid Diego Llorente (26 let) a obránce Betisu Sevilla Marc Bartra (28 let).

Posledně jmenovaný borec s minulostí v Borussii Dortmund je bývalý dlouholetý hráč Barcelony s pěti španělskými tituly, takže je v kancelářích Citizens dostatečně známý.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.