Klopp překvapil nasazením Origiho. Nyní čeká na výsledky vyšetření

Klopp překvapil nasazením Origiho. Nyní čeká na výsledky vyšetření

Divock Origi dostal v sobotním utkání proti Newcastlu překvapivě přednost před Robertem Firminem. Kvůli zranění kotníku ovšem nedohrál ani první poločas.

Divock Origi dostal nečekanou příležitost a do domácího duelu proti Newcastlu nastoupil od první minuty. Střelecky se ovšem neprosadil a ještě před koncem první půle musel Anfield Road opustit.

Na vině bylo zranění kotníku, které utrpěl po souboji s Miguelem Almirónem. Z trávníku belgický útočník odkulhal a nahradil jej Roberto Firmino, který měl podle předpokládané sestavy začít od první minuty. Jürgen Klopp ale potvrdil, že hráči o sestavě věděli již delší dobu.

 

"Bylo to mé rozhodnutí dát Origiho na levou stranu a nechat hrát Sadia uprostřed. Věděli jsme to již dříve, ale proti takové obraně to dnes nefungovalo. I proto jsme to následně změnili," uvedl na tiskové konferenci manažer Reds Jürgen Klopp.

Ten se po utkání zajímal především o zdravotní stav svého svěřence. Podle prvních odhadů to příliš vážně nevypadalo. "Bohužel si v úvodu utkání nepříjemně pokroutil kotník a musel odejít."

"Všichni doufáme, že to nebude tak vážné. Půjde na rentgen a uvidíme. Je ve velmi dobrém stavu a doufejme, že se zjistí, že je v pořádku," podotkl německý manažer.