Slavia na Spartě, PSG - Real, AC Milán - Inter, Chelsea - Liverpool!

Slavia na Spartě, PSG - Real, AC Milán - Inter, Chelsea - Liverpool!
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 18. do pondělí 23. září 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii v Miláně s Interem a následně na Spartě, Dortmund – Barcelona, PSG – Real, AC Milán – Inter a v neposlední řadě velký ostrovní tahák Chelsea – Liverpool.

STŘEDA 18. ZÁŘÍ 2019

8.00: Sestřih z úterních utkání 1. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

17.50 (výkop 18.00): FK Teplice – FK Mladá Boleslav (odložené utkání 4. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

18.30 (výkop 18.55): Olympiakos Pireus – Tottenham Hotspur, Club Bruggy – Galatasaray Istanbul (utkání 1. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – Real Madrid (utkání 1. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): Atlético Madrid – Juventus Turín, Bayern Mnichov – Crvena Zvezda Bělehrad, Šachťar Doněck – Manchester City, Bayer 04 Leverkusen – Lokomotiv Moskva, Dinamo Záhřeb – Atalanta Begramo (utkání 1. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

23.05: Sestřih ze středečních utkání 1. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 19. ZÁŘÍ 2019

8.05: Sestřih ze středečních utkání 1. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

18.30 (výkop 18.55): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – FC Arsenal (utkání 1. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v pátek v 9.00 hodin.

18.45 (výkop 18.55): PSV Eindhoven – Sporting CP Lisabon (utkání 1. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 zázna, v pátek v 9.00 hodin.

20.10: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 9. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 10. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 23.50 hodin.

20.40 (výkop 21.00): ŠK Slovan Bratislava – Besiktas Istanbul (utkání 1. kola základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport. Slovenská RTVS 2 (Dvojka) ve 20.45 hodin. Repríza ČT Sport ve 3.10 a v pátek v 8.40 hodin. hodin.

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – FC Astana (utkání 1. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): AS Řím – Basaksehir Istanbul (utkání 1. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 1. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1.

 

PÁTEK 20. ZÁŘÍ 2019

10.30: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 10. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

10.40: Sestřih ze čtvrtečních utkání 1. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 2.

13.35: Čchung-čching SWM– Ťiang-su Su-ning (utkání 25. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.Záznam ve 20.00 hodin, Arena Sport 2 ve 22.00 hodin.

17.50 (výkop 18.00): Bohemians Praha 1905 – Fastav Zlín (utkání 10. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel – Hannover 96 (utkání 7. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Heidenheim – SV Darmstadt 98 (utkání 7. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Racing Štrasburk – FC Nantes (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Southampton – AFC Bournemouth (utkání 6. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Osasuna Pamplona– Real Betis Sevilla (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. 

 

SOBOTA 21. ZÁŘÍ 2019

12.55 (výkop 13.00): FC Villarreal – Real Valladolid (utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Norimberk – Karlsruher SC (utkání 7. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): FC Leicester City – Tottenham Hotspur (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: FC Leeds United – FC Derby County (utkání 8. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1.  Záznam ve 21.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Udinese Calcio – Brescia Calcio (utkání4. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.55 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Cardiff City – FC Middlesbrough (utkání 8. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) –Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.20 (výkop 16.30): 1. FC Slovácko – FK Teplice (záznam ve 23.15 hodin), Slezský FC Opava – Slovan Liberec, 1. FK Příbram – MFK Karviná (utkání 10. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.45 (výkop 17.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Ružomberok (utkání 9. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

17.00: WSG Swarowski Tirol Wattens – SK Rapid Vídeň (utkání 8. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): Olympique Marseille – HSC Montpellier (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Juventus Turín – Hellas Verona (utkání 4. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Newcastle United – FC Brighton and Hove Albion (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Werder Brémy – RB Lipsko (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Atlético Madrid – Celta Vigo (utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

18.40 (výkop 19.00): Dynamo České Budějovice – Viktoria Plzeň (utkání 10. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. Záznam v neděli ve 12.00 hodin.

19.00: Belenenses Lisabon – FC Rio Ave (utkání 6. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): Stade Remeš – AS Monaco (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli 9.00 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Manchester City – FC Watford (utkání 6. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): AC Milán – Inter Milán (utkání 4. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Granada – FC Barcelona (utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

21.30: FC Moreirense – Benfica Lisabon (utkání 6. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

21.50 (výkop 21.30): Atalanta United FC – San Jose Earthquakes (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Everton – FC Sheffield United (utkání 6. kola anglické Premier League) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

1.35 (výkop 1.30): New England Revolution – Real Salt Lake (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.

 

NEDĚLE 22. ZÁŘÍ 2019

11.30: Tchien-ťin Čchüan-ťien – Peking Čung-che Kuo-an (utkání 25. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

11.55 (výkop 12.00): FC Getafe – Real Mallorca (utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30: Sassuolo Calcio – SPAL 2013 Ferrara (utkání 4. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC West Bromwich Albion – AFC Huddersfield Town (utkání 8. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Sport).

13.25 (výkop 13.30): Hamburger SV –FC Erzgebirge Aue (utkání 6. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.Záznam ve 20.30 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Espanyol Barcelona – Real Sociedad San Sebastián(utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

14.30: FC Emmen – Feyenoord Rotterdam (utkání 7. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 23.15 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC West Ham United – Manchester United (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Sport). Záznam ve 21.35 hodin.

15.05 (výkop 15.00): FC Stade Rennes – OSC Lille (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.20 (výkop 15.30): FK Mladá Boleslav – Baník Ostrava (utkání 10. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – Fortuna Düsseldorf (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Valencie – CD Leganés (utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.45: PSV Eindhoven – Ajax Amsterdam (utkání 7. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.45: ADO DEN Haag – AZ Alkmaar (utkání 7. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): SCO Angers – AS Saint-Étienne (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00 (výkop 18.00): Sparta Praha – Slavia Praha (utkání 10. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal, O2 TV Sport (v 17.15 hodin).

17.25 (výkop 17.30): FC Chelsea – FC Liverpool (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.40 (výkop 18.00): AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava (utkání 9. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Borussia Dortmund (utkání 5. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina (utkání 4. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Athletic Bilbao – Deportivo Alavés (utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

18.45 (záznam, výkop 16.00): BSC Young Boys Bern – FC Basilej (utkání 7. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 1.

18.45 (záznam, výkop 17.00): LASK Linec– FC Red Bull Salcburk (utkání 8. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.

20.40 (výkop 20.45):Lazio Řím – FC Parma (utkání 4. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Sevilla – Real Madrid (utkání 5. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Lyon – FC Paris Saint-Germain (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.25: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 10. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

21.30: FC Porto – CD Santa Clara (utkání 6. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.00 (výkop 21.55): Portland Timbers – Minnesota United FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

00.05 (výkop 24.00): FC Dallas – New York City FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

02.05 (výkop 02.00): D. C. United – Seattle Sounders FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

PONDĚLÍ 23. ZÁŘÍ 2019

09.05 (záznam, výkop 0.30): New York Red Bulls – Philadelphia Union (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

17.40 (výkop 18.00): FK Jablonec – Sigma Olomouc (utkání 10. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 10 (talk show po 10. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: VfB Lübeck – VfB Oldenburg (utkání 11. kola německé Regionální ligy – Sever) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 6. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.30: The Best FIFA Football Awards 2019 (přímý přenos ze slavnostního vyhlášení nejlepších fotbalových hráčů a trenérů světa v Teatro alla Scala v Miláně) – ČT Sport.

20.40 (výkop 20.45): FC Lorient– Rodez AF (utkání 8. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

22.00: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 10. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.