Komličenko? 5 startů, 7 gólů a vedení ve střelecké tabulce. Řezníček přesto tvrdí: Ve hře není tak dobrý

Komličenko? 5 startů, 7 gólů a vedení ve střelecké tabulce. Řezníček přesto tvrdí: Ve hře není tak dobrý

Patnácté Teplice před sebou mají dohrávaný duel s třetí Mladou Boleslaví, na kterou příliš dobré vzpomínky nemají. Poslední domácí duel na Stínadlech proti celku z města automobilů dopadl 0:8.

I ve středeční repetici před vlastním publikem si budou muset dát Skláři pozor na aktuálně nejlepšího střelce Fortuna:ligy Nikolaje Komličenka, jenž přetavil dosavadních pět vystoupení v sedm přesných zásahů...

"Za loňskou sezonu by si zasloužil, aby odešel, takový rok zažijete možná jen jednou za život. Je strašák, když vidíte, že Komličenko je v sestavě. Musíme si s ním poradit," burcoval zadák Petr Mareš.

Severočeši narazí na nejofenzivnější výběr ligy. I díky příspěvkům Mešanoviče a další již nastřílela Boleslav jednadvacet branek. Opora zadních řad žlutomodrého souboru si však jede svou. "Když nedostaneme gól, nejde prohrát," doplnil svěřenec kouče Stanislava Hejkala.

Před ruským snajprem varoval i Jakub Řezníček, autor 64 ligových branek. "Ve hře není tak dobrý, ale ve vápně je fantastický. Když ho uhlídáme, můžeme to zvládnout," doplnil někdejší ofenzivní hráč Boleslavi, Příbrami, Budějovic, Plzně, Sparty, Brna či Lokerenu, odkud se do české ligy vrátil.

Naposledy skolily Teplice Boleslav na jaře 2015 a to poměrem 5:0. Od té doby táhnou nelichotivou šňůru deseti duelů bez výhry. Jak tomu asi bude ve středu od 18:00?