Real má být v kontaktu s Mbappém. Kolik hodlá poslat do Paříže a jak velký plat střelci slíbil?

Real má být v kontaktu s Mbappém. Kolik hodlá poslat do Paříže a jak velký plat střelci slíbil?

Slavní Los Blancos ze San Bernabéua se měli podle informací OK Diario dohodnout s ofenzivní pařížskou hvězdou Kylianem Mbappém na osobních podmínkách budoucího kontraktu.

Dvacetiletý mistr světa z loňského roku, který má minulost v knížecím Monaku, je zbožím, jehož chtějí všechny týmy na světě. Do Realu, který je na superhvězdy vysazen, by však přeci jen mohl mít nejblíže...

"Jeho nynější smlouva mu vyprší v roce 2022 a příští rok ho někdo bude moci podepsat. Real Madrid se s ním dohodl na platu 35 milionů eur ročně plus bonusy, které mohou dosáhnout dalších 5 milionů eur," zaznělo v onom médiu.

Nejúspěšnější tým v historii Ligy mistrů mu podle stejného zdroje měl říci, aby už kontrakt neobnovoval, díky čemuž by si ho mohl příšít léto pořídit za 2225 milionů eur, s tím, že dalších 50 milionů eur by se mohlo do Parku princů poslat na základě výkonnosti.

"Věřím, že Real Madrid začne jednat příští léto, protože když vstoupí do posledních dvou let své dohody, vedení PSG už nebude moci žádat tak moc," vyšlo v OK Diario.

Věc však může mít další háčky. "Pokud vyhraje Ligu mistrů, jehož příchod do Madridu se zkomplikuje, protože PSG nepotřebují peníze. Klub se pokusí prodloužit smlouvu."

Ať tak či tak, v roce 2022 bude trojnásobnému šampionovi Ligue 1, který naposledy přestupoval za 180 milionů eur, stále pouze třiadvacet a bude i nadále velmi perspektivním materiálem.