Škriniar: Slavia byla náš nejnáročnější protivník v této sezoně

Škriniar: Slavia byla náš nejnáročnější protivník v této sezoně
OBSAHUJE OHLASY

Čtyřiadvacetiletý slovenský stoper Milan Škriniar odehrál v právě probíhajícím ročníku 2019/2020 úplně všechno. 270 minut v Serii A a dalších 90 minut v Lize mistrů.

Bývalý střední obránce Žilliny a Sampdorie Janov poprvé neokusil chuť výhry ve druhé jmenované milionářské soutěži proti Slavii, proti které jeho Nerazzurri vyrovnali na stadionu Giuseppe Meazzy až ve dvaadevadesáté minutě.

Jak viděl úterní představení defenzivní pilíř kouče Antonia Conteho, který přišel do hlavního města italské módy v létě roku 2017 za 23 milionů eur a jeho nynější cena je ještě větší?

"Stál proti nám těžký soupeř. Chyběla koncentrace. Slavia byla náš nejnáročnější protivník v této sezoně," ocenil družinu Jindřicha Trpišovského spoluhráč Godína, De Vrije, Handanoviče a spol.

Zlamaní z výsledku byli nejen hosté, ale i domácí. "Pokud bychom hráli celý zápas stejně jako v posledních minutách, myslím si, že bychom zvítězili," doplnil zadák aktuálního lídra Serie A, v níž zatím jen vítězí.

A co dál? "Čeká nás dalších pět zápasů. V nich musíme ukázat více charakteru a odhodlanosti, protože teď jsme nehráli dost dobře," krčil rameny reprezentant Slovenska, jehož chlebodárce čeká druhý říjnový den těžký výjezd do Barcelony.

Ještě předtím však může Inter pokračovat v domácí krasojízdě porti AC Milán, Laziu Řím a Sampdorii Janov, s nimiž se utká do konce září. A i tyto střety dost napoví o jeho letošních ambicích...