Real dostal nařezáno od PSG, Juventus přišel o výhru na půdě Atlétika

Středeční večer nabídl další porci úvodních zápasů skupinové fáze ligy mistrů. Los proti sobě přisoudil i některé giganty, jejichž zápasy byly ostře sledovány. PSG si doma vyšláplo na Real Madrid a vyhrálo zaslouženě 3:0. V prvním poločase se o tom přičinil dvěma trefami argentinský legionář Ángel Di María a v samotném závěru výhru pečetil Meunier.

Bayern Mnichov vyzrál stejným výsledkem na CZ Bělehrad. Skóre otevřel v první půli Coman, kterého po změně stran napodobili Lewandowski a Müller. Dařilo se i Manchesteru City, který taktéž 3:0 uspěl na půdě Šachtaru. Mezi střelce se zapsal Mahréz, Gündogan a Jesus.

Juventus po bezbrankové první půli udeřil hned dvakrát na Atlétiko zásluhou Cuadrada a Matuidiho, ale domácí dokázali odpovědět pomocí Saviče a Herrery. Duel tak nabídl smírné rozhřešení a dělbu bodů za remízu 2:2.

Club Bruggy - Galatasaray 0:0
Olympiakos - Tottenham 2:2 (44. Podence, 54. Valbuena z penalty - 26. Kane z penalty, 30. Lucas)
Atlético Madrid - Juventus 2:2 (70. Savić, 90. Herrera - 48. Cuadrado, 65. Matuidi)
Bayern - Crvena Zvezda 3:0 (34. Coman, 80. Lewandowski, 90. Müller)
Dinamo Záhřeb - Atalanta 4:0 (10. Leovac, 31., 42. a 68. Oršić)
Leverkusen - Lokomotiv Moskva 1:2 (25. vlastní Höwedes - 16. Krychowiak, 37. Barinov)
PSG - Real Madrid 3:0 (14. a 33. Di María, 90. Meunier)
Šachtar Doněck - Manchester City 0:3 (24. Mahrez, 38. Gündogan, 76. Gabriel Jesus)