Kritika na Eriksena? Pochettino byl s jeho výkonem spokojený

Kritika na Eriksena? Pochettino byl s jeho výkonem spokojený

Po úvodním utkání ve skupině Ligy mistrů se Christian Eriksen stal terčem kritiky. Manažer Mauricio Pochettino avšak dánského záložníka pochválil. 

Dánský záložník má v Tottenhamu smlouvu už jen do konce sezóny a je spojen s přestupem do zahraničí. Největší zájem o něj mají Real Madrid a Juventus.

Podle některých anglických expertů se již plně nesoustředí na své londýnské angažmá a kritiku tak schytal i po utkání Ligy mistrů s Olympiakosem.

Zastání nicméně našel u manažera Mauricia Pochettina. "Byl jsem spokojený s vystoupením Eriksena proti Olympiakosu. Možná to nebyla jeho nejlepší hra, ale myslím, že především od nás jako celku to nebylo kvalitní," řekl na tiskové konferenci Pochettino.

"Jsem spokojen s jeho odhodláním. Byl velmi oddaný týmu a neustále makal," chválil Argentinec Eriksena. Náročné to měl i Dele Alli, jenž hrál poprvé po zranění.

"Je to jiná situace. Na začátku sezóny se zranil a byl to jeho první zápas od začátku. Potřebuje čas. Ale také jsem s ním byl spokojený, hlavně s jeho úsilím. Prostě potřebuje čas," dodal manažer Kohoutů.