Hudson-Odoi se do Bayernu nechystá, v Londýně podepsal novou smlouvu

Hudson-Odoi se do Bayernu nechystá, v Londýně podepsal novou smlouvu

Anglický záložník Callum Hudson-Odoi se do Bayernu Mnichov nechystá. Po svém uzdravení se rozhodl prodloužit kontrakt s londýnskou Chelsea. 

 Callum Hudson-Odoi v loňské sezóně zazářil a přitáhl zájem Bayernu Mnichov, který jej chtěl získat v lednu a zájem měl i v létě, ačkoliv anglický záložník od dubna marodil s utrženou achillovkou.

Nyní ale hrál za Chelsea U23 proti Brightonu a přiblížil se návratu do prvního týmu. Před tím ale ještě stihl podepsat nový kontrakt, konkrétně na pět let.

"Je to úžasný pocit. Bylo to dlouhé čekání, ale je to hotové a jsem z toho opravdu šťastný. Jsem hráčem Chelsea od svých osmi let a je to ten pravý klub pro mě. Chci zvednout co nejvíce trofejí, získat co nejvíce zápasů a vstřelit mnoho branek. Jako tým chceme pracovat velmi tvrdě, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Již se těším na návrat," řekl po podpisu kontraktu.

Za Blues pohovořil manažer Frank Lampard, pro něhož bylo udržení Hudsona-Odoie letní prioritou. "Vím, jakým fantastickým talentem je. Bude pro nás na hřišti ústřední postavou a má před sebou velkou příležitost," má Lampard jasno.

"Chci s ním pracovat a posunout jej vpřed. Chci jej vylepšit jako hráče. Callum právě tady v Chelsea může ukázat, že bude světovým hráčem. Já tomu skutečně věřím," dodal Frank Lampard.