Gerrard hlásí posilu z druholigových Pardubic!

Gerrard hlásí posilu z druholigových Pardubic!

Pardubice, lídr druhé nejvyšší soutěže, přišly o hráče. Nejlepší tým FNL opustil mládežnický reprezentant do sedmnácti let Kryštof Hampl, jenž po stážích v Manchesteru United či Benfice Lisabon nakonec kývl na nabídku skotského Glasgow Rangers.

A tento tým netrénuje nikdo jiný než Steven Gerrard, legendární záložník Liverpoolu. Hampl podepsal v Glasgow dvouletou profesionální smlouvu, za A tým sice s největší pravděpodobností ze začátku nastupovat nebude, Gerrard o něm však moc dobře ví a v případě dobrých výkonů si jej klidně může vytáhnout až do áčka.
 
Spolehlivý zdroj serveru efotbal a samotný agent hráče, Slovák Emil Kovarovič, přestup Hampla do Skotska potvrdil. "Začal jsem s ním spolupracovat před rokem na jaře. Absolvoval už stáže v Manchesteru United, Sportingu Braga, Benfice Lisabon a právě Glasgow Rangers. Kontrakt mu však nabídla pouze Braga a Rangers," vysvětloval přestup z Pardubic k Rangers.
 
"Více ho oslovila spolupráce se skotským klubem. Absolvoval tam v srpnu turnaj v Moskvě a potom dostal nabídku na spolupráci," pokračoval Kovarovič. Sám Hampl věří, že se mu na ostrovech podaří prokousat se do profesionálního fotbalu a že v Rangers může nastartovat svou kariéru.