Tohle je i na mě silné kafe, kritizuje Csaplár své hráče po remíze v Ďolíčku

Tohle je i na mě silné kafe, kritizuje Csaplár své hráče po remíze v Ďolíčku
OBSAHUJE OHLASY

Zlín na úvod desátého kola Fortuna ligy remizoval na hřišti Bohemians 1905 2:2: Ševci odehráli dobrý první poločas, v tom druhém se ale karty otočily. Právě kvůli tomu nešetřli v interview pro O2 TV Sport kouč Zlína Josef Csaplár kritikou...

 "První poločas byl výborný, ale ten druhý byl otřesný. Za bod můžeme být rádi, podle mě je to spravedlivá remíza. Nechápu, co se ve druhém poločase stalo. Je pro mě naprosto nepochopitelné, že tak zkušení hráči tak polevili," nechápal Josef Csaplár. Jeho svěřenci si v kabině vyslechnou nelichotivé připomínky kouče.

"Pomohl ten průvan, který jsem v poločase udělal v kabině," vysvětloval obrat zápasu o 180 stupňů Martin Hašek, kouč Klokanů. "Zkrátka jsem klukům řekl, co mají změnit," pokračoval. Dva góly vstřelil navrátilec Milan Havel. "Podal skvělý výkon, byl aktivní, hrál nahoře. Jsem s ním spokojený. Ale věřil jsem, že dá hattrick," narážel Hašek na obrovskou šanci za stavu 2:2, kterou Havel neproměnil.

"Jsem s utkáním spokojený, ale ne úplně. Individuální výkon byl dobrý, ale nevyhráli jsme. Bod je asi spravedlivý, měli jsme dobrou pouze druhou půli," okomentoval muž zápasu na straně Klokanů. První gól za nový klub vstřelil i Tomáš Wágner, který otevřel skóre. "První poločas jsem si užil, ale druhý byl příšerný. Bylo to jako den a noc. Remízu bereme všema deseti," prozradil mladoboleslavský útočník, který hostuje ve Zlíně.