Čtyři nezapomenutelné sobotní zápasy z nižších soutěží

V sobotním programu nás zaujal především Manchester City a jeho kanonáda proti Watfordu. Ve světě se ale v méně známějších ligách odehrály další čtyři zápasy. A všechny bychom rádi viděli ze záznamu.

Slask - Zaglebie 4:4

Nejvyšší polská soutěž Ekstraklasa rozhodně není nijak ofenzivní ligou, v sobotu se ale ve Vratislavi odehrála osmigólová přestřelka. Tu přitom načal španělský útočník Erik Exposito až ve 22. minutě. Do pauzy už ale byl stav 2:2 a stejný počet branek padl i v půli druhé. K vidění byli úspěšná penalta hostujícího celku a také vyrovnání domácích v poslední minutě. Postaral se o něj již zmíněný Esposito, který tak dovršil hattrick a své střelecké konto v polské lize během jednoho utkání znásobil hned čtyřikrát.