Dvakrát jsme vedli a máme jen bod, rozčiluje se Rada. Olomouc dokonale trestala chyby Jablonce

Dvakrát jsme vedli a máme jen bod, rozčiluje se Rada. Olomouc dokonale trestala chyby Jablonce

Jablonec do domácího souboje se Sigmou Olomouc v rámci pondělní dohrávky desátého kola Fortuna ligy vstupoval jako favorit a vypadala tak více méně i hra na hřišti, individuální chyby domácích však rozhodly ve výsledek 2:2. Petr Rada, kouč Severočechů, tak měl právo na vztek.

Jako první ale slovo pro O2 TV dostal šéf lavičky Sigmy Olomouc Radoslav Látal. "Kdybyste se mě ptal před zápasem, tak bych vám řekl, že bod bereme," začal. "Ale nepodali jsme špatný výkon a myslím si, že jsme měli na víc," zůstává Látal ambiciózní, nicméně ví, že při gólech měl jeho tým štěstí.

"Chtěli jsme dominovat ve středu pole a to se nám dařilo. Získávali jsme dost míčů. Bohužel jsme ale do utkání vstoupili dost ospale a oklepali jsme se z toho až za stavu 1:1," mrzelo Radoslava Látala. Bod je však pro jeho tým cenný a Sigmě se po deseti kolech v tabulce nedaří vůbec špatně. 

Jablonec skončil loni v tabulce čtvrtý a předpokládá se se, že nejhůře čtvrtý skončí i letos. Vzhledem k těmto ambicím se tak od něj očekává, že domácí zápasy bude vyhrávat. To se ale tentokrát nepovedlo. "Sice jsme se po povedené akci dostali do vedení které jsme ještě mohli zvýšit, ale poté jsme zbytečně ztráceli balony," mrzelo jabloneckého trenéra.

"Soupeř nás trestal za naše chyby, zbytečně jsme inkasovali. To bohužel rozhodlo. Je to velká škoda, dvakrát jsme vedli a vždy poté dvakrát smolně inkasovali. Měli jsme vyhrát," pronesl naštvaně Rada. Za týden se jeho tým představí ve Zlíně, Olomouc pak bude hostit Slovácko.