V Okresním přeboru se ale dějí věci - Rosický mezi třemi tyčemi chytá penalty a trénuje ho Bosák

V Okresním přeboru se ale dějí věci - Rosický mezi třemi tyčemi chytá penalty a trénuje ho Bosák

Sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický se vrátil na zelený pažit. O víkendu totiž pomohl v Okresním přeboru Prahy-východ týmu Štestajovic k výhře na půdě Kostelce u Křížků, což je vesnice nedaleko Říčan.

Jak informoval Deník Sport, "Rosa" ovšem nenastoupil v záložní řadě, jak byl po celou profesionální kariéru zvyklý, nýbrž jako brankář a v závěrečném penaltovém rozstřelu se mu podařilo lapit i jeden pokutový kop.

"Jsem rád, že ho v bráně máme, chytá dobře a baví ho to. To je celé. Samozřejmě může jenom jednou za čas, takže to není běžná záležitost," liboval si na serveru isport.blesk.cz kouč Šestajovic Jaromír Bosák, jenž má tak po hráčské roli v Real TOP Praha i další funkci.

Za Šestajovice nastoupuje v poli i bratr bývalého středopolaře Arsenalu či Dortmundu Jiří Rosický, jenž aktuálně pracuje pro letenské "S" z Generali arény jako skaut.

"S bratrem tam byli dřív než já, ale v tomhle případě jsem přišel k hotovému. Tam jde o to, že si s námi Tomáš zakope, je naprosto integrální součástí mančaftu a nejde o to, že tam je Tomáš Rosický, ale o to, že hrajeme mistrák za Šestajovice," uzavřel na iSport.cz nejoblíbenější fotbalový komentátor České televize, jenž mimo jiné v mužstvu vede i svého kolegu Vlastimila Vláška.

V neděli odpoledne budou Šestajovice hostit SK Bášť. Protože hraje Sparta o dvě hodiny později v Plzni, brzy devětatřicetiletého Rosického vystoupení se tentokráte neočekává...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.