Ligový gól po dlouhých 25 měsících Pilaře vůbec nezajímal. Už má jiné priority...

Ligový gól po dlouhých 25 měsících Pilaře vůbec nezajímal. Už má jiné priority...
OBSAHUJE OHLASY

Věděli jste, že třicetiletý středopolař Václav Pilař čekal na prvoligovou branku více než dva roky? Předtím, než v pondělí jakožto střídající žolík Sigmy rozvlnil jabloneckou síť, se totiž prosadil v srpnu 2017 ještě v barvách Viktorie Plzeň.

"Abych řekl pravdu, ani mě to nezajímá. Jsem hlavně rád, že jsem zdravý," pronesl v interview pro iSport.cz bývalý reprezentant Česka s bundesligovými zkušenostmi.

Jeho trefa pomohla přerušit výtečnou jabloneckou sérii jedenácti triumfů na Střelnici za sebou. "Je jedno, kdo dává góly. Sbíráme body a drží se mě zdraví, což je hlavní. Přijeli jsme do Jablonce bodovat, díky remíze bod nakonec máme. Výsledek je podle mě zasloužený," liboval si svěřenec Radoslava Látala, jehož slova vyšla na stránkách Deníku Sport.

Zmíněný hlavní trenér hanácké družiny ho poslal do hry za nepříznivého stavu a sázka na něj tak vyšla. "Určitě, když jsme prohrávali 1:2, chtěli jsme domácí zatlačit na jejich polovinu a udělat všechno proto, abychom vyrovnali. Jsem rád, že jsem pomohl týmu k bodům," zůstal ve Sportu stručný kolega Beneše, Nešpora, Texla a spol.

Někdejší hráč Wolfsburgu či Freiburgu zatím zasáhl v sezoně Fortuna:ligy do všech deseti odehraných duelů. Sedmkrát figuroval v základní sestavě, třikrát šel na plochu v průběhu hry. Kompletní podzimní část už neodehrál dlouhé roky, snad mu zdraví vydrží i nadále.