Vyšel nový Hattrick s velkým interview s Kloppem. A s přílohou k LM se Slavií a Trpišovským!

Vyšel nový Hattrick s velkým interview s Kloppem. A s přílohou k LM se Slavií a Trpišovským!

Nekompromisní nálož fotbalového čtení, kterou můžete znát pod jménem Hattrick, je opět v prodeji již od čtvrtka 26. září 2019. A co vše se v zářijovém čísle za pouhých 79 korun podává? Mimo jiné následující...

– VELKÉ INTERVIEW S TRENÉREM VÍTĚZE LIGY MISTRŮ JÜRGENEM KLOPPEM. Německý trenér FC Liverpool říká: „Chci vyhrávat, ale ne za každou cenu.“ A kvůli nabité termínové listině uvažuje o tom, že by se Liverpoolští nezúčastnili prosincového mistrovství světa klubů v Kataru.

– 6 MAXIPLAKÁTŮ HVĚZD V NOVÝCH DRESECH. Světové hvězdy ROMELU LUKAKU v dresu Interu Milán, DAVID LUIZ v barvách londýnské Chelsea, RADAMEL FALCAO v triku Galatasaray Istanbula FERNANDO LLORENTE v dresu SSC Neapol. A dva zástupci z české ligy k tomu: DAVID HOVORKA ze Slavie Praha a DÁVID HANCKO v dresu Sparty Praha.

– ANALÝZA: ČESKÁ REPREZENTACE aneb Kosa z Kosova. Jak postoupit i s fotbalovým retrostylem na ME 2020?

– SPECIÁL K LIZE MISTRŮ A EVROPSKÉ LIZE! V novém čísle magazínu HATTRICK na vás čeká velký průvodce k UEFA ChampionsLeague a UEFA Europa League 2019/2020, kde nechybí ani český zástupce Slavia Praha – podruhé v historii v Lize mistrů.

Co všechno v obsáhlé příloze najdete?

 • Představení 32 týmů LM
  • Tipy experta O2 TV Sport Tomáše Radotínského
  • Ideální sestavy účastníků LM
  • Hodnoty kádrů
  • Soupisky a hvězdy soupeřů Slavie
 • Los Ligy mistrů a Evropské ligy
  • Historie LM a EL
 • Rozhovor s Jindřichem Trpišovským na téma losu LM

– EXKLUZIVNÍ DVOJROZHOVOR S POSILAMI FC AUGSBURG MARKEM SUCHÝM A TOMÁŠEM KOUBKEM na téma: „Vítejte v německé bundeslize!“

- POHÁDKA TOMÁŠE BENDY „JINDRA MÁLEM KRÁLEM aneb Jak trenér Slavie našel kouzelnou žábu a jak mu chtěla splnit hned deset přání a která to byla.

–TÉMA: JAK SE FANDÍ VE VÝCHODNÍM A ZÁPADNÍM NĚMECKU? Aneb Union Berlín vers. Borussia Dortmund.

– HATTRICKÁŘ: Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události uplynulé doby.

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme i jeden dárek zdarma: knihu „TOMÁŠ ROSICKÝ, MALÝ MOZART“ od Romana Smutného. Více na predplatne@hattrick.cz a www.casopisyknihy.cz.