Zbrojovka? Kvalitních hráčů a velkých jmen tam mají hodně, oceňuje brněnský kádr Ottmar

Zbrojovka? Kvalitních hráčů a velkých jmen tam mají hodně, oceňuje brněnský kádr Ottmar

Ve druhé lize táhne Hradec čtyřzápasovou vítěznou šňůru, která ho v tabulce vystřelila až na průběžnou třetí pozici s bodovým odstupem na druhou Jihlavu.

Nemohlo by však narušit nynější pohodu v kabině Votroků nedávné pohárové vypadnutí na půdě Baníku Ostrava? "To bych neřekl. I když každá porážka mrzí, myslím, že jsme v Ostravě mohli ze hřiště jít se vztyčenou hlavou. Náš výkon byl veskrze pozitivní. Předvedli jsme hru, z níž jde čerpat dál," ubezpečil na webu idnes.cz pětatřicetiletý brankář Radim Ottmar.

V sobotu čeký východočeský soubor, který zdobí druhá nejlepší defenziva soutěže s pouhými devíti inkasovanými brankami, sedmá Zbrojovka, jež potřebuje udržet kontakt se špičkou...

"V situaci, kdy nás musejí porazit, jsou asi oni. Pro nás by bylo fajn, kdyby se nám je podařilo udržet daleko za námi alespoň tak, jak jsou teď. Víme ale, že to nebude lehké, Brno hodně posílilo, teď naposledy přišel bývalý reprezentant Vaněk, kvalitních fotbalistů a velkých jmen tam mají hodně," varoval svěřenec kouče Zdeňka Frťaly, jehož vyjádření vyšlo na portálu idnes.cz.

Co bude třeba k víkendovému úspěchu? "Musíme vsadit na to, co nám přineslo úspěchy v posledních zápasech, kdy se nám dařilo těžit z týmové soudržnosti," doplnil kolega Frýdka, Firbachera, Černého a spol., jenž se jinak neobává ani brněnské atmosféry. "I v tomhle by nám mohl pohárový zápas v Ostravě pomoci. Přišly na něj přes čtyři tisíce lidí, atmosféra výborná, takže pokud se to bude v Brně opakovat, mohli bychom na to být lépe připraveni," uzavřela na idnes.cz dlouholetá jednička Hradce.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.