Mareš: Některé karty byly zbytečné, některé za nic. Prostě chodím úplně do všeho

Mareš: Některé karty byly zbytečné, některé za nic. Prostě chodím úplně do všeho
OBSAHUJE OHLASY

Tepličtí Skláři se po udolání Bohemians posunuli do středu tabulky a po jedenácti kolech jsou na tom bodově stejně jako Sparta.

"Jsme rádi, že jsme to takhle uhráli. Pro nás je povzbuzující, že jsme vzadu udrželi nulu a stačil nám jediný gól na vítězství," liboval si jediný střelec pátečního večera Jakub Mareš, jenž v minulost prošel i Spartou, Dukou nebo Mladou Boleslaví.

Jsou nyní na Stínadlech spokojenější, než tomu bylo před pár týdny? "Hlavní je, že konečně vyhráváme, a přece jen se posouváme v tabulce nahoru. Je hezké, že jsem se střelecky prosadil, přehnaná euforie ale není na místě. Už v úterý hrajeme pohár s druholigovým Třincem a pak jedeme k ligové bitvě do Opavy. Pro nás je každý zápas těžký. Musíme dobře zregenerovat a připravit se na obě nadcházející utkání," upozornil na nejbližší program hráč se zkušenostmi ze slovenské i polské nejvyšší soutěže.

Jeho návrat do české ligy patřil k divočejším, o čemž svědčí čtyři žluté a jedna červená karta. Je už to teď lepší? "Některé karty byly zbytečné, některé za nic. Prostě chodím úplně do všeho. Když rozhodčí s vámi mluví a není tam žádná arogance, pak to na hřišti vypadá jinak. A tím, že jsem v několika zápasech před touto sérií nedal góly, jsem se nenechal rozhodit. Už mám něco odkopáno. Věděl jsem, že obrat přijde a bude to padat dál. Doufám, že se brzy prosadí i Kuba Řezníček, který taky odvádí vepředu velkou práci," uzavřel svěřenec kouče Stanislava Hejkala.