Dejte mi smlouvu, vyzval volný Honda Manchester United

Dejte mi smlouvu, vyzval volný Honda Manchester United

Známý japonský útočník Keisuke Honda, jenž už si vyzkoušel i úlohu hrajícího kouče v Kambodži, je aktuálně bez práce a tak se nemá problém hlásit do služeb jinde.

Tento týden se dokonce sám nabídl sportovnímu úseku Manchesteru United, který bude v lednovém přestupovém okně nepochybně kupovat útočníka, neboť stále nezacelil díru po Sánchezovi s Lukakem.

Ofenziva Rudých ďáblů skutečně pamatuje i lepší časy. Osm branek v šesti ligových duelech není žádná závratná bilance a třeba městský rival United z modré strany Manchesteru nastřílel během stejného počtu duelů o 16 gólů více.

"Dejte mi smlouvu. Nejde mi o peníze, chci hrát po boku výborných hráčů v barvách velkého klubu," citoval web sport.sk slova sebevědomé asijské hvězdy, jež v minulosti pálila za CSKA Moskva, Venlo, AC Milán, mexickou Pachucu či australské Melbourne.

Třiatřicetiletý Honda, jenž nasbíral na mezinárodní úrovni úctyhodných 98 startů a bez klubového fotbalu už je zhruba čtyři měsíce, by rád jetě promluvil i do reprezentace a proto hledá správný klub na Starém kontinentu.

Pakliže by začal nastupovat a byl vytížen, měl by šanci na nominaci na blížící se Olympijské hry, které proběhnou příští léto v jeho rodné zemi.

Které anglické týmy mají na svém kontě nejvíce trofejí?