Rabušic? První odhady nebyly dobré, při delší absenci by to byla pro Dynamo velká ztráta

Rabušic? První odhady nebyly dobré, při delší absenci by to byla pro Dynamo velká ztráta

Čerstvě třicetiletý útočník Dynama Michael Rabušic sice nastoupil proti Slovanu Liberec po svém návratu do české nejvyšší soutěže teprve podruhé mezi jedenácti vyvolenými, na podještědském trávníku však nakonec vydržel jen deset minut, než byl nuceně nahrazen Davidem Ledeckým.

Bývalý ofenzivní hráč Jihlavy, Brna, Liberce, Verony, Perugie, Crotone či Szombathelyi Haladás si poškodil koleno a mohl by Českým Budějovicím chybět déle...

"Jaký je stav Rabušice? První odhady nejsou dobré, jde o problémy s kolenem. Pokud bude jeho zranění na delší dobu, bude to pro nás velká ztráta," uvedl po závěrečném hvizdu jihočeský kouč David Horejš.

Rodák z Třebíče, který posílil aktuálně poslední tým Fortuna:ligy teprve před pát týdny, zatím stihl v sezoně odehrát 148 minut čistého času s bilancí dvou přesných zásahů a to je produktivita, která by mohla připomenout jeho někdejší liberecké časy, které ho vystřelily až do Serie A.

A co další porážka, která z Budějovic udělala tým s nejvíce inkasovanými brankami (spolu s Příbramí)? "Měli jsme to zde solidně rozehráno, ale po tolika hrubých chybách v utkání nemůžeme myslet na body. Po takových nesmyslech těžko chtít více. Liberec nás dokázal trestat, druhý poločas jsme nezvládli, domácí berou body zaslouženě. Musíme se dát rychle dohromady na další duel s Bohemians," připomněl nedělní domácí klání s Klokany šéf Kladrubského, Sivoka a spol.