Kouč Sklářů už se těší, až bude moci všem předvést ruského zadáka Nazarova: Je skvělý

Kouč Sklářů už se těší, až bude moci všem předvést ruského zadáka Nazarova:  Je skvělý

Současný teplický kádr obsahuje i dva mladé ruské borce, kteří tvrdí muziku v defenzivní řadě. Jsou jimi jednadvacetiletý Igor Paradin a o rok starší Jevgenij Nazarov, jenž toho však zatím moc neodehrál.

193 centimetrů vysoký hráč, jenž na Stínadlech hostuje z Krasnodaru, zatím zasáhl v české nejvyšší soutěži do dvou duelů a ještě v červencových duelech proti Slavii a Baníku strávil na hřištích 79 minut čistého času. Proč tak málo?

"To je paní Columbová. Říkám všem: Je skvělý, až vám ho ukážu, budete koukat. Vždy si ho připravím na zápasový trénink a on odejde a drží se za sval. Teď se mi léčí v Krasnodaru na klinice, během reprezentační pauzy ho tady dáme do kupy," pronesl na webu idnes.cz hlavní kouč žlutomodrého výběru Stanislav Hejkal, jenž tak zároveň potvrdil, že ho nevyužije ani proti druholigovému Třinci, ani proti Opavě.

V neděli 20. října v domácím duelu se Spartou už by však mohl být připraven konečně začít projevovat svůj potenciál a zářit. Tedy alespoň podle exletenského asistenta...

O něco mladší Paradin, jenž dorazil na sever Čech ze stejného ruského klubu, už toho odehrál více a ve Fortuna:lize je aktuálně na čtyřech statech a 237 odehraných minutách. No, a protože si ho trenérský štáb pochvaluje, herní vytížení by mu mělo přibývat.

"Jsem rád, že mi Igor Paradin zahrál na pravém stoperu. Chytil se. Má výborný výskok, podporu útoku, je rychlý. V Příbrami zahrál solidně, pak ho vyškolila Slavia, ale já mu to neusnadnil, dal jsem ho doleva přes nohu. Teď to zvládl velmi dobře," ocenil mladíka šéf Kučery, Řezníčka, Mareše a spol., jehož vyjádření publikoval portál idnes.cz.