Generální ředitel Sparty: Vidíme Jílkovu kvalitní přípravu a také to, že jeho kroky nejsou nahodilé ani dělané v panice

Generální ředitel Sparty: Vidíme Jílkovu kvalitní přípravu a také to, že jeho kroky nejsou nahodilé ani dělané v panice

Třiačtyřicetiletý sparťan Václav Jílek se nemusí bát, že by si musel v sedmé městské části metropole brzy balit kufry. Stále totiž disponuje důvěrou nejužšího vedení...

S trenérem Václavem Jílkem dál počítáme," informoval na webu iSport.cz generální ředitel slavného "S" z Generali arény František Čupr.

"Na současnou situaci změnou trenéra reagovat nebudeme, vůbec to nebylo na pořadu dne," utnul sparťanský funkcionář spekulace o údajném hledání nového odborníka.

I přes pokus o novou herní tvář je však současné deváté místo notně za očekáváním. "To však na druhou stranu rozhodně neznamená, že jsme se současnými výkony a postavením v tabulce spokojení. Očekáváme od týmu stejně jako fanoušci větší bodový zisk a lepší předvedenou hru," pokračoval na iSport.cz spolupracovník Adama Kotalíka, Dušana Svobody či Tomáše Rosického.

Šéf Dočkala, Bem Chaima, Vindheima a spol. pracuje způsobem, který se letenským představitelům zamlouvá. "Na druhou stranu ale také vidíme Jílkovu kvalitní přípravu a také to, že kroky, které dělá, nejsou nahodilé ani dělané v panice. Naopak jsou vždy vedeny určitým záměrem. I proto věříme tomu, že pokud budeme bez zbrklých rozhodnutí dál systematicky pracovat na zlepšení, tak se dostaví," uzavřel na stránkách Deníku Sport Čupr.

Ještě před mezinárodní pauzou se Sparta utká v sobotu 5. října před vlastním publikem s dvanáctou Karvinou, na jejíž lavičce sedí František Straka. Tým MFK letos remizoval se Slavií a neporhrál ani v Olomouci, ani ve Zlíně, ani v Teplicích a ani v Příbrami.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.