Černé odpoledne pro Klokany. Po Příbrami zařvali v Chlumci i oni. Nad Cidlinou si dál žijí svůj sen

Černé odpoledne pro Klokany. Po Příbrami zařvali v Chlumci i oni. Nad Cidlinou si dál žijí svůj sen

Jedenáctý tým Fortuna:ligy vypadl s třetiligovým celkem a o osmifinále a navázání na semifinálovou účast z minulého ročníku už si může nechat pouze zdát.

Bohemians 1905 nezvládli výjezd do Chlumce nad Cidlinou, odkud si odvezli nečekanou porážku. Domácí si tak po předešlém skalpu Příbrami připsali na své konto další velmi cenný skalp.

Favorizovaní Klokani se čertili, že rozhodující trefa , k níž došlo tři minuty před koncem, mohla padnout z ofsajdového postavení...

"Zápasem jsme se protrápili a druhý gól asi platit neměl," smutnil kouč Bohemky Martin Hašek, jenž nyní musí své svěřence namotivovat na cestu do Českých Budějovic, které jakožto poslední tým peletonu budou potřebovat stůj co stůj zabrat.

Ještě tento týden se losuje další část MOL Cupu, s tím, že po vypadnutí tří prvoligvých značek budou v osudí i dva druholigové a jeden třetiligový celek.

"Žijeme si svůj sen. Chceme někoho atraktivního a hlavně, aby to bylo doma, naši diváci si to zaslouží," dodal kouč Chlumce Jan Kraus.

Los osmifinále MOL Cupu se uskuteční v pátek 4. října v 11:00 hodin. Přímým přenosem ho bude vysílat ČT Sport.

Třetí kolo MOL Cupu:

Chlumec nad Cidlinou - Bohemians Praha 1905 2:1 (1:0)
Branky: 1. Jarkovský, 87. Bastin - 74. Vodháněl.

Sestava Bohemians 1905: Valeš - Hůlka, Krch (46. Záviška), Pokorný - Bartek, Jindřišek, Vodháněl, Rada, Havel - Puškáč (34. Keita), Ugwu (71. Nečas). Trenér: Hašek.