Klíč k udržení teplické neporazitelnosti? Nesmíme přestat tancovat, nabádá Vondrášek

Klíč k udržení teplické neporazitelnosti? Nesmíme přestat tancovat, nabádá Vondrášek

Tepličtí Skláři v posledních týdnech zabrali a momentálně táhnou sérii sedmi soutěžních duelů bez porážky, s tím, že naposledy našli přemožitele ještě v srpnu.

Osmý korálek na šňůrku se severočeský soubor kouče Stanislava Hejkala pokusí navléci již v sobotu 5. října ve Slezsku proti domácí Opavě...

"Máme za sebou nějakou sérii, je na co navazovat. Říkáme si, že pohár je už historie, že jedeme dál. Teď jedeme do Opavy, můžeme být psychicky nahoře. Předchozí ligové zápasy se nám povedly herně, v poháru jsme splnili povinnost, jak se říká, ale nesmíme přestat tancovat. To je jediný klíč k tomu, abychom udrželi bodovou formu a i zvedající se herní fazonu," prohlásil na webu fkteplice.cz zkušený bek Tomáš Vondrášek.

"Do Opavy jedeme s myšlenkou na body, ale teď po poháru musíme zregenerovat, potrénovat. V kabině má plno kluků šrámy a různé bolístky. Problémů přibývá, možná to je i kvůli hřišti, které nebylo optimální. Musíme se připravit i po taktické stránce. Budeme se snažit v Opavě odvést výkon takový, abychom získali body," pokračoval kolega Kučery, Řezníčka, Mareše a spol.

Na opavském stadionu ještě Teplice nehrály. "Já si pamatuji, že jsem tam za trenéra Habance v Ústí hrál. A dokonce jsme tam snad i vyhráli. Ale mají to tam teď nově udělané, všichni se těšíme. Víme, že opavští fanoušci jsou dobří, fandí. Moc se na takový zápas, kde bude dobrá kulisa, těším. Všichni tabulku sledujeme a víme, že je Opava níže. Ale my tam byli také. Liga je vyrovnaná, to neříkám nic nového. Stačí pár zápasů vyhrát a jste jinde. Sami hráči Opavy ví, že jsou tam, kde být nechtějí. Udělají vše proto, aby dole nebyli. My se je ale budeme naopak snažit dole přišpendlit," doplnil na stránkách fkteplice.cz jednatřicetiletý zadák, jenž v tomto ročníku Fortuna:ligy zasáhl do deseti utkání.

Tým, který nedávno odvolal kouče Ivana Kopeckého, by měl bojovat jako o život už jen kvůli současnému předposlednímu místu. "Víme, že Opava je ve složité situaci, ve které jsme také byli. Hraje se o tři body, nechceme, aby se na nás Opava přilepila," uzavřel asistent Pavel Drsek.