V Jablonci zapůjčení slávisté na tribuně? To je takový český nešvar, mrzelo Doležala

V Jablonci zapůjčení slávisté na tribuně? To je takový český nešvar, mrzelo Doležala
OBSAHUJE OHLASY

Jablonec se musel sklonit před Slavií, jejíž defenzivní bilance v této sezoně Fortuna:ligy je neuvěřitelná, protože inkasovala ve dvanácti duelech pouhé dvě branky.

"Po dvanácti kolech jsme na těžšího soupeře nenarazili a to hovoří o všem," neměl problém přiznat severočeský stoper Tomáš Břečka, jehož slova vyšla na stránkách fkjablonec.cz.

Domácím chyběli hned trojice hráčů, která hostuje na Střelnici právě ze Slavie. Nemohlo to ovlivnit nedělní neúspěch? "Já si myslím, že ani moc ne. Ti kluci, kteří je zastoupili, mají svou kvalitu a vůbec nehráli špatně," doplnil obránce, který dorazil do Jablonce svého času ze Slovácka.

Podobným názorem disponoval také útočník Martin Doležal. "Bohužel nemohli hrát, to je takovej českej nešvar. Chtěli jsme se s tím nějak vyrovnat, ale Slavia prostě hrála dobře. Ale hráči, kteří za ně hráli, odvedli dobrej výkon," chválil kolegy exolomoucký forvard s třineckou minulostí, jehož názor publikoval web fkjablonec.cz.

Ukázal lídr tabulky, že v současnosti nemá na domácím kolbišti konkurenci? "Určitě. Mají nadupaný kádr a ta jejich kvalita je obrovská. Hrají vyrovnanou partii s předními evropskými mužstvy a to mluví za vše," připomněl Ligu mistrů devětadvacetiletý svěřenec Petra Rady, jenž v tomto ročníku naskočil do všech dvanácti utkání v základní sestavě a dosáhl na tři trefy.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.