Grigar: Vždy, když jedu na Moravu, získáváme body. Škoda, že tam nehrajeme více zápasů

Grigar: Vždy, když jedu na Moravu, získáváme body. Škoda, že tam nehrajeme více zápasů

Tepličtí Skláři momentálně táhnou lichotivou sérii osmi soutěžních duelů bez porážky a i díky ní se vyšvihli na průběžné deváté místo se stejným bodovým ziskem jako sedmá Sparta i osmá Olomouc.

Naposledy severočeský soubor triumfoval v Opavě, tedy ve slezskéjm rodišti brankáře Tomáše Grigara. "Je to velmi sladké vítězství! Vždycky když jedu na Moravu, tak získáváme body. Škoda, že tu nehrajeme více zápasů," usmíval se svěřenec Stanislava Hejkala, jehož slova publikoval web fkteplice.cz.

Jeho chlebodárce poslal Opavu na poslední místo zaslouženě. "Opava měla šance. Pak po vyloučení Shejba kopal Zavadil přímák. Čekal jsem, že to bude kroutit na mou stranu, zůstal jsem stát a ve zdi se to od někoho odrazilo. To byla nebezpečná pozice. Celkově jsme to ale i s průměrem hráčů metr sedmdesát uskákali, centry lítaly zprava, zleva. Všichni přede mnou, kteří zůstali na hřišti, do toho všeho šli naplno, žádný balon nepodcenili. Já se k centrům ani moc nedostal. Velká spokojenost," doplnil kolega Kučery, Mareše, Řezníčka a spol.

Sám šestatřicetiletý strážce svatyně s minulostí ve Spartě, na kterou narazí Teplice hned po repre pauze, navíc dosáhl na druhé čisté konto v řadě. "Myslím, že teď opravdu hrajeme dobře dozadu. A vždy nějaký gól vepředu máme. Kuba Mareš má fazonu, padá mu to tam, tak snad mu to vydrží. Vyhrávat s nulou je to nejlepší, co může být," uzavřel dvojnásobný mistr české ligy z let 2005 a 2007, který působí na Stínadlech již více než dekádu.