Arsenal i Chelsea začal zajímat Kompanyho bruselský chráněnec...

Arsenal i Chelsea začal zajímat Kompanyho bruselský chráněnec...

Sedmnáctiletý teenager ve službách Anderlechtu Brusel Jeremy Doku se stává zajímavým i pro kluby ve slovutné Premier League.

Mladý útočník začíná sbírat v belgické lize první výraznější vytížení a po 106 minutách z minulého ročníku už je v tom letošním na 317 minutách, s tím, že celkem zasáhl do hry hned sedmkrát z deseti možností.

Server calciomercato.com píše o tom, že poslední zápasy si nenechali osobně ujít ani pozorovatelé londýnských značek Arsenalu a Chelsea.

Samotný Doku je v Bruselu smluvně vázán do léta 2021, s čímž by se dalo něco dělat, protože nejde o nic dlouhodobého. Také proto by se možná v Lotto Parku pro více než 28 tisíc diváků začínají strachovat, aby o svůj poklad nepřišli příliš brzy...

Tím spíš, že čtyřiatřicetinásobný šampion Belgie, jehož zatím nevyužitou součástí je opět i třicetiletý exsparťan Alexandru Chipciu, vstoupil do sezony hrůzostrašně a po deseti kolech je v tabulce až třináctý s čtrnáctibodovým odstupem na vedoucí Bruggy.

Pod vším je podepsán i hrající kouč a bývalý kapitán Manchesteru City v jedné osobě Vincent Kompany, jemuž už byly v jeho novém angažmá lehce upraveny pravomoce.