Pochettino nemůže rozdýchat tvrdý direkt od Bayernu. Kdo by jej mohl v Londýně nahradit?

Pochettino nemůže rozdýchat tvrdý direkt od Bayernu. Kdo by jej mohl v Londýně nahradit?

V minulé sezóně patřit Tottenham k tomu nejlepšímu, co anglická Premier League mohla nabídnout. Chlouba, která nakoukla i do finále Ligy mistrů, je však nyní v útlumu a projevuje se to na více frontách. V anglické ostrovní soutěži jsou Spurs až na devátém místě v tabulce a na vedoucí Liverpool ztrácí po osmi kolech už 13 bodů. A nedaří se ani v soutěži, kde před pár měsíci usilovali o ušatý pohár.

Z podzimní skupinové fáze jsou odehrána dvě utkání a Tottenham má na svém kontě zatím pouhý jeden bod. To je pro londýnského obra málo, přestože nelze brát žádného soupeře v Lize mistrů na lehkou váhu. Favoritem skupiny je Bayern, jehož tlak Kohouti právě naposledy pocítili. Ale přes CZ Bělehrad a Olympiakos by cesta vést měla. Zatím to tak ale nevypadá.

Trenér Tottenhamu Mauricio Pochettino prý nemůže rozdýchat výprask 7:2 od Bayernu a zvažuje odchod. Bavorský gigant svého anglického soupeře ponížil a argentinský kouč začíná nabývat dojmu, že už nemá svému týmu co nabídnout, přestože na dobrých výsledcích z posledních let má lví podíl. Pokud by Pochettino neodešel sám, mohl by být brzy odvolán pod tíhou nepřesvědčivých výsledků samotným vedením. To má už samozřejmě i možné náhrady.

Spojován je s klubem především José Mourinho, který naposledy vedl Manchester United. Z Premier  League má bohaté zkušenosti, stejně tak s Ligou mistrů, kde slavil již nejeden úspěch. Dalším velkým kandidátem je pak Massimiliano Allegri, který se však nechal slyšet, že by po dlouholeté anabázi v Juventusu chtěl mít alespoň do konce sezóny klid.