Liverpoolu se hlásí do služeb sebevědomý ruský záložník z Lokomotivu...

Liverpoolu se hlásí do služeb sebevědomý ruský záložník z Lokomotivu...

Ruský středopolař ve službách Lokomotivu Moskva Dmitri Barinov potvrdil, že by se mu líbil přestup na Anfield Road, kde je doma osmnáctinásobný šampion Anglie a aktuální lídr Premier League FC Liverpool.

Spoluhráč Édera, Joaa Mária, Farfána, Höwedese, Čorluky či Krychowiaka, jenž je majitelem ruského titulu ze sezony 2017/2018, uvedl, že by rád ve své profesionální kariéře pokračoval na anglické půdě...

"Pokud Bůh dál, samožřejmě bych o to stál," odpověděl perspektivní záůložník z RZD Areny na dotaz, zdali by stál o transfer do města Beatles k řece Mersey.

Reds, kteří v této sezoně obhajují triumf v Lize mistrů, jsou mu sympatičtí dlouhodobě. "Pan Klopp je jedním z mých oblíbených trenérů. Hrát v Anglii jen mým snem. Líbí se mi systém těchto týmů, které vyznávají fyzický fotbal," vyprávěl nynější svěřenec kouče Yuryho Semina.

Kromě Liverpoolu je spojován také s Manchesterem City, jemuž velí Josep Guardiola. Po modré straně Manchesteru a tamním Etihad Stadium však úplně netouží. "Citizens je více o tiki-taka, zatímco Liverpool je bojovný tým využívající nátlakovou hru," ozřejmil čerstvě třiadvacetiletý reprezentant Ruska.