Rakovnická kabina si ho oblíbila, nejmladší z Jarolímů i tak vydržel u patnáctého týmu ČFL jen 9 dní

Rakovnická kabina si ho oblíbila, nejmladší z Jarolímů i tak vydržel u patnáctého týmu ČFL jen 9 dní

V poslední době přišli o hlavního trenéra v Opavě, ve Zlíně, v Brně či v Bohemians 1905. A čerstvě je bez hlavního kouče také třetiligový SK Rakovník.

Ten se přitom těšil z Davida Jarolíma, jenž dosud nevlastní nejvyšší trenérskou licenci, pouhých devět dní. Mladší ze synů exreprezentančího kormidelníka Karla Jarolíma však angažmá ve třetí nejvyšší soutěži ukončil velmi brzy...

Podle vedení Rakovníku se bývalý hráč Hamburku či Mladé Boleslavi s trenérskou minulostí v Olympii Radotín rozloučil z osobních důvodů.

"V pondělí dopoledne jsem byl po rozhovoru s Davidem Jarolímem velmi zdrcený, neboť spolupráce trenéra s hráči byla velmi dobrá. Od hráčů jsem měl i velmi dobré ohlasy. David se bohužel rozhodl spolupráci z osobních důvodů ukončit již po devíti dnech a mně spolu s výkonným výborem nezbývá než rozhodnutí respektovat," citoval web sport.cz slova přesedy Marka Tvrze.

V Rakovníku, který je po úvodních devíti kolech s dvojicí výher, jednou remízou a šesti prohrami předposlední, se tak nyní poohlíží po novém trenérském vůdci. Další soutěžní duel proti Motorletu je totiž v plánu již o víkendu, konkrétně 12. října.

"Odvolal jsem pondělní trénink A-mužstva, abychom měli 30 hodin na nalezení řešení. Další kroky pečlivě vyhodnocujeme a budeme o nich veřejnost informovat. V úterý po poledni zasedá mimořádně výkonný výbor. Vzhledem k tomu, že v sobotu hrajeme důležité utkání v 10. kole ČFL, tak prosíme veřejnost a média o zdrženlivost," uzavřel Tvrz, jehož vyjádření publikoval web sport.cz.