Sňozík o Klokanech: Buďme soudní, na první šestku to není, ale nemyslím, že by měli hrát o sestup

Sňozík o Klokanech: Buďme soudní, na první šestku to není, ale nemyslím, že by měli hrát o sestup

Klokani z Ďolíčku přišli v mezinárodní přestávce o hlavního trenéra a vedení Bohemians 1905 nyní musí najít nového šéfa lavičky. Radka Sňozíka, který hájil svatyni tradiční vršovické značky řadu let, konec Martina Haška příliš nepřekvapil...

"Vzhledem k situaci, která teď v Bohemce je, se to asi dalo čekat. Kluci vypadli z poháru, pak prohráli v Budějovicích a v lize jsou jedenáctí. K tomu si připočtěte tlak fanoušků, kteří pomáhají financovat klub přes svoje družstvo. Buďme soudní, na první šestku to není. Na druhou stranu se ustálila finanční situace klubu a nemyslím, že by Bohemka měla hrát o sestup. Má určitě na víc než na to, kde je teď. Doma kluci pravidelně bodují, ale když to nepodpoříte výkonem venku, je to vždycky průšvih. Vyřazení z poháru v Chlumci nad Cidlinou byla asi poslední kapka. Béčko Bohemky v ČFL v Chlumci vyhrálo a áčko prohrálo, to vyznívá všelijak," uvedl v interview pro iSport.cz třiačtyřicetiletý gólman, jenž prošel na nejvyšší úrovni Bohemkou i Příbramí.

Měnil by kouče i on sám? "Nejsem zastánce zběsilých změn a odvolávání, ale ve vedení Bohemky jsou kompetentní lidi a věřím, že se rozhodli dobře. Jenže jsem přesvědčený, že to není jen o trenérovi. V Bohemce je dost mladý kádr, hráči skáčou jako na trampolíně. V jednom dvou zápasech zahrají super, pak jsou bídní. Stabilní výkonnost si udržují jen mazáci David Bartek s Josefem Jindřiškem, kterému je už osmatřicet. Jinak to létá zprava zleva," všiml si člen Realu TOP Praha, jehož slova vyšla na stránkách Deníku Sport.

Kdo by měl podle něj na uvolněnou zelenobílou lavičku usednout? "Nějaká jména jsem v médiích zaregistroval, ale netroufám si někoho jmenovat. Nevím ani, jestli zůstává Haškův realizák. Snad vedení vybere někoho, kdo Bohemce pomůže. Udělat změnu jen proto, že jsou nespokojení fanoušci, by bylo bláznovství," uzavřel na serveru isport.blesk.cz autor jedné prvoligové trefy, jenž se svého času objevil v epizovní roli v seriálu "Vyšehrad".