Barcelonské hospodaření vzorové není, na Camp Nou dluží za Coutinha i Vidala. Kolik milionů eur je třeba splatit?

Barcelonské hospodaření vzorové není, na Camp Nou dluží za Coutinha i Vidala. Kolik milionů eur je třeba splatit?

Aktuální druhý tým LaLigy, který ve Španělsku obhajuje primát z minulého ročníku, dluží jiným klubům za hráčské přestupy více než čtvrt miliardy eur.

Jak se uvádí ve finanční zprávě, kterou tento týden publikoval tisk na Pyrenejském poloostrově, konkrétně jde o sumu 260 milionů eur.

Ačkoliv se brazilský středopolař Philippe Coutinho momentálně nalézá v Bayernu Mnichov, katalánský gigant za něj ještě musí doplatit Liverpoolu obří částku 94,6 milionů eur.

A dluh má čtyřiadvacetinásobný šampion Primera División stále i za dvaatřicetiletého chilského záložníka Artura Vidala, v jehož případě čeká Bayern na cifu přesahující 10 milionů eur.

Také zaměstnavatel Messiho, Suáreze, Piquého a spol., jenž byl založen před 120 lety, má však své pohledávky, které v tuto chvíli činí 75,3 milionů eur.

Týká se to například gólového útočníka Paca Alcácera. Šestadvacetiletý španělský snajpr s minulostí ve Valencii či Getafe již nějakou dobu pálí ve vestfálském Signal Iduna Parku, ale Borussia stále neuhradila vše.