Zaha a neuskutečněný přestup? V létě jsem to řešil, teď už je to za mnou

Zaha a neuskutečněný přestup? V létě jsem to řešil, teď už je to za mnou

V létě se o útočníka Crystal Palace Wilfrieda Zahu zajímal Arsenal, ve hře byl i možný přestup do Evertonu, ale reprezentant Pobřeží slonoviny nakonec zůstal. Byť se mluvilo o odstupném ve výši 80 milionů liber…

Vedení Crystal Palace nechtělo po odchodu Aaarona Wan-Bissaky připustit další obří oslabení a šestadvacetiletého střelce neuvolnilo. Zaha, jenž v minulosti působil neúspěšně na Old Trafford, tak pokračuje v Palace a věří, že jeho šance ještě přijde.

„Musím dál dřít a dělat to, co umím,“ řekl Zaha pro BBC Africa s tím, že si z nevydařeného přestupu těžkou hlavu nedělá. Ostatně ani nemůže. Nijak by si tím nepomohl…

„K trenérovi chovám velkou účtu, stejně jako k našim fanouškům a mým spoluhráčům. Neustále musím prokazovat svou kvalitu, stejně jako všichni ostatní. Přiznávám, že jsem to v létě trochu řešil, ale už je to za mnou. Nyní nemá smysl se tím zabývat,“ pokračoval.

Crystal Palace je po osmi kolech se čtrnácti body na šestém místě tabulky. „Sezona zatím vychází dobře. Jsem spokojený. Doufám, že se mi zase podaří dát nějaké ty góly,“ dodal Zaha.