Ceballos se chce v Arsenalu odrazit do základu Realu

Ceballos se chce v Arsenalu odrazit do základu Realu

Španělský záložník Dani Ceballos věří, že má stále šanci na první tým Realu Madrid. Právě z bílého baletu totiž v této sezoně hostuje v Arsenalu a nevede si vůbec špatně. Vykope si návrat na San Bernabéu?

Ceballos přišel do Realu v roce 2017 z Betisu Sevilla jako jeden z největších domácích talentů. Ale pod Zinedinem Zidanem a v obrovské konkurenci si místo v sestavě nedokázal vydobýt. Poté, co francouzský kouč na lavičce bílého baletu skončil, začal Ceballos dostávat příležitosti.

A to jak od Julena Lopeteguiho, tak od jeho nástupce Santiaga Solariho. Po březnovém návratu Zidana však byl opět odstaven.

Proto na začátku této sezony využil lasa Arsenalu a do Londýna zamířil na hostování. Gunners se rychlý kreativní záložník hodil a Ceballos uvítal větší šanci na herní vytížení.

„Když jsem nehrál, tak jsem pochopitelně nebyl nadšený. Za ty dva roky v Realu jsem se toho hodně naučil, ale teď si to užívám. Vím, že je toto důležitý rok. Trenér měl pochyby a kdo nehraje, nejede na EURO. Takže pro hostování byl ten správný čas,“ řekl Ceballos pro Radio Marca.

„Od Unaie Emeryho cítím důvěru. Dostávám spoustu prostoru a věřím, že si nominaci do španělského národního týmu vybojuju. Nikdy jsem nepřemýšlel o tom, že bych Real opustil natrvalo. Mým cílem je uspět v Madridu a za tento cíl budu bojovat,“ ujišťuje fanoušky Los Blancos třiadvacetiletý hráč.