V pondělí proti Skotsku musíme předvést úplně jiný výkon. A zvítězit, burcuje Hložek

V pondělí proti Skotsku musíme předvést úplně jiný výkon. A zvítězit, burcuje Hložek
OBSAHUJE OHLASY

Byť bylo pro útočníky podle Adama Hložka kvůli dešti nejlepší počasí, protože tráva jezdila ještě rychleji, česká jednadvacítka vytěžila z karvinského duelu s Řeckem pouhý bod za remízu 1:1.

"Jsme zklamaní. V první půli jsme si ten gól dali vlastně sami po úplné blbosti. Taky jsme si řekli v poločase, že takhle hrát nemůžeme, že to takhle nepůjde. I když jsme hráli tři čtvrtě zápasu v přesilovce. Ve druhé půli jsme je drželi hodně v tlaku, k ničemu jsme je nepustili, škoda šancí, které jsme neproměnili," mrzelo sedmnáctiletého sparťanského univerzála, jehož slova vyšla na webu iSport.cz.

Až do vyrovnání, k němuž došlo v 76. minutě, se přesilovka nedařila. "Myslím, že nám tam chyběly náběhy za obranu. Nějaké tam sice byly, ale nedávali jsme tam přihrávky. I když jsme měli nakonec docela dost šancí, abychom skórovali a vyhráli, tak to nebylo od nás ideální," přiznal ve Sportu svěřenec kouče Karla Krejčího.

Jihoevropané mají podle všeho kvalitní tým. V čem byli nejvíce nejpříjemní? "Měli tam hodně hráčů, kteří hrají v zahraničí mimo Řecko, jsou kvalitní na míči, hlavně jejich levý záložník. Asi nejlepší byli v tom, že výborně řešili brejky. Jejich stopeři hráli na sto dvacet procent, na hranu a do těla. Musíme si to zanalyzovat u videa a v pondělí předvést úplně jiný výkon. A zvítězit," burcoval Deníkem Sport citovaný perspektivní kolega Šašinky, Chaluše, Plechatého, Sadílka či Matouška.

Lvíčata jsou v tabulce skupiny 4 na průběžné třetí pozici se čtyřmi body za výhru a remízu. První dva týmy (Řecko a Skotsko) ale odehrály o jeden zápas více. Za českým výběrem jsou Litva, Chorvatsko a San Marino.