V Arsenalu už o něj nestojí, tři italští titáni by ale Özila brali...

V Arsenalu už o něj nestojí, tři italští titáni by ale Özila brali...

Co nevidět jednatřicetiletý záložník Mesut Özil by měl v příštích měsících opustit osm zápasů neporažený Arsenal, kde už ani zdaleka nemá takové vytížení jako v minulosti. 

Ať už to bude v zimě, nebo v létě, bývalý hráč Schalke 04, Werderu Brémy a Realu Madrid si bude v britské metropoli balit.

O možném hostování mistra světa z roku 2014 už začalo s vedením Kanonýrů jednat Fenerbahce Istanbul, nicméně turecký obr by mohl mít potíž s finančním požadavky klubu i hráče.

Jak zaznělo na serveru Calciomercato.it, zájem o nynějšího svěřence Unaie Emeryho, jenž ho v letošní sezoně Premier League potřeboval jen na 71 minut, projevují také velké kluby z Apeninského poloostrova, kde ještě nikdy nepůsobil.

S ohledem k lednovému trhu jsou připraveni udělat krok k zisku spoluhráče Aubameyanga, Lacazetteho či Bellerína Inter Milán, Neapol a AC Milán.

V případě prvních dvou jmenovaných adres ze stadionů Giuseppe Meazy a San Paulo by hrál bývalý německý reprezentant o špičku Serie A. Ohledně Rossoneri se teprve uvidí a to i s novým trenérem. Nepřesvědčivé výkony je totiž zatím přikovaly k třinácté pozici.