Rudí ďáblové potřebují útočníka. Spasit by je měl polský zázrak ve službách AC Milán

Rudí ďáblové potřebují útočníka. Spasit by je měl polský zázrak ve službách AC Milán

Mizérie Manchesteru United v této sezóně nenalézá konce. Rudí ďáblové okupují střed tabulky a na čelo ztrácí až příliš bodů. Vedení tradičního ostrovního klubu dochází trpělivost, kouč Ole Gunnar Solskjaer má nůž na krku a předpokládá se, že půjde z kola ven, pokud se situace nezlepší. Někteří hráči volají po trpělivost, že není zdravé tak často na Old Trafford točit trenéry, proto se předpokládá, že poslední nadějí norského stratéga bude lednové přestupové okno, pokud se ho dožije.

Je zřejmé, že Manchester United v lednu přivede nového střelce. Jmen je skloňováno několik, od Mandžukiče z Juventusu až po Müllera z Bayernu Mnichov. Solskjaer však touží po mladíkovi, který by mohl na Old Trafford vyrůst a být platným více než jen několik sezón. O to více, když jméno Marcuse Rashforda figuruje na jídelníčku Barcelony.

Dvanácté místo v tabulce Premier League je pro fanoušky Rudých ďáblů děsivé a čekají, že se rychle něco změní. Podle The Manchester Evening News by měl být v zimním přestupovém oknu draze vykoupen z milánského AC polský legionář Krzysztof Piatek. Ten si uznání v Evropě vybudoval již během angažmá v Janově, ze kterého se přesunul na San Siro.

Výkony Piatka na nové adrese poněkud ochladly, ale je to dané také tím, že se celý tým výsledkově trápí. Solskjaer nepochybuje, že při dobré podpoře spoluhráčů by mohl být jeho týmu velice prospěšným. Rudí ďáblové v létě uvolnili ze svých řad Lukakua a Sáncheze, ale od úvodních kol se potýkají se špatnou produktivitou. Střelecky se jim dařilo jen proti Chelsea.