Plzeň s Baníkem, Slavia s Příbramí, Sparta v Teplicích, Manchester United – Liverpool!

Plzeň s Baníkem, Slavia s Příbramí, Sparta v Teplicích, Manchester United – Liverpool!
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 16. do pondělí 21. října 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii s Příbramí, Plzeň s Baníkem Ostrava, Spartu v Teplicích a v neposlední řadě také ostrovní šlágr na Old Trafford mezi Manchesterem United a FC Liverpool, jenž zatím v Premier League válcuje úplně všechno.

STŘEDA 16. ŘÍJNA 2019

14.00: Slovensko –Nigérie (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – 15.00: USA – Omán (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – Arena Sport 1.

16.00: Rusko – Španělsko (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – 18.00: Německo – Pákistán (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – Arena Sport 1.

 

ČTVRTEK 17. ŘÍJNA 2019

17.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 13. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

18.00: Brazílie – Alžírsko (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – Arena Sport 1.

18.00 (výkop 18.10): FK ERA-PACK Chrudim – Slavia Praha (utkání 3. kola české futsalové VARTA ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.30 hodina a v pátek v 8.25 hodin.

19.00: Argentina – Uruguay (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – Arena Sport 1.

20.00: Řecko – Lotyšsko (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – Arena Sport 1.

21.00: Maroko – Wales (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – Arena Sport 1.

 

PÁTEK 18. ŘÍJNA 2019

10.30: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 13. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

13.35: Šen-čen-š’–Kuang-čou Evergrande Tchao-pao (utkání 26. kola čínské ligy) – Arena Sport 1. Záznam v sobotu v 7.00 hodin.

17.50 (výkop 18.00): FK Ústí nad Labem – MFK Chrudim (utkání 12. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam v 1.05 hodin. 

18.25 (výkop 18.30): FC Erzgebirge Aue – 1. FC Norimberk (utkání 1é. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30):SpVgg Greuther Fürth – Dynamo Drážďany (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.00: Osmifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

19.30: Galatasaray Istanbul – Sivasspor (utkání 8. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam v 1.00 hodin.

20.05: Osmifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Bayer 04 Leverkusen (utkání 8. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Cardiff City – FC Sheffield Wednesday (utkání 11. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): OGC Nice – FC Paris Saint-Germain (utkání 10. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Granada – Osasuna Pamplona (utkání 9. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. 

21.10: Osmifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

22.15: Osmifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

 

SOBOTA 19. ŘÍJNA 2019

10.05: Osmifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

11.10: Osmifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

12.15: Osmifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): SD Eibar – FC Barcelona (utkání 9. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): SC Regensburg/Řezno – SV Sandhausen (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): FC Everton – FC West Ham United (utkání 9. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: FC Blackburn Rovers – FC Huddersfield Town (utkání 11. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

13.35: Peking Čung-che Kuo-an – Šanghaj SIPG (utkání 26. kola čínské ligy) – Arena Sport 2. Záznam ve 22.00 hodin.

14.20 (výkop 14.30): Slovan Liberec – FK Jablonec (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Záznam ve 4.10 hodin.

15.25 (výkop 15.30): FC Augsburg – Bayern Mnichov (utkání 8. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Fïgi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea – FC Newcastle United (utkání 9. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): Atlético Madrid – FC Valencie (utkání 9. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. 

16.20 (výkop 16.30): Sigma Olomouc – Dynamo České Budějovice, Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.45 (výkop 17.00): MŠK Žilina – MFK Zemplín Michalovce (utkání 12. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

17.00: SK Puntigamer Sturm Graz/Štýrský Hradec –FC Red Bull Salcburk (utkání 11. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.

17.30: Olympique Lyon – FCO Dijon (utkání 10. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.40: Čtvrtfinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): SSC Neapol – Hellas Verona (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30). FC Crystal Palace – Manchester City (utkání 9. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund – Borussia Mönchengladbach (utkání 8. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.30: RKC Waalwijk – Akax Amsterdam (utkání 10. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

18.40 (výkop 19.00): Slavia Praha – 1. FK Příbram (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. 

19.00: Čtvrtfinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 2.

19.50: Čtvrtfinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 2.

19.50: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 3. kolo základních skupin Evropské ligy) – ČZ Sport.

19.55 (výkop 20.00): FC Nantes – OGC Nice (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Tottenham Hotspur – FC Watford (utkání 9. kola anglické Premier League) - Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – FC Boloňa (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.45 FC Utrecht – PSV Eindhoven (utkání 10. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.45 (záznam, výkop 19.00): Ankaragücü – Besiktas Istanbul (utkání 8. kola turecké Superligy) – Sport 2. Repríza v neděli v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Real Mallorca – Real Madrid (utkání 9. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

20.55: Čtvrtfinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 2.

21.50 (výkop 21.30): FC Seattle Sounders – FC Dallas (utkání 1. kola play off americké MLS) – NOVA Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Southampton (utkání 9. kola anglické Premier League) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.45 (záznam, výkop 16.30): Trabzonspor – Gaziantep (utkání 8. kola turecké Superligy) – Sport 2.

24.00: FC Toronto – D. C. United (utkání 1. kola play off americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 20. ŘÍJNA 2019

11.55 (výkop 12.00): Deportivo Alavés – Celta Vigo (utkání 9. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): Sassuolo Calcio – Inter Milán (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

13.00: Semifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

13.10 (výkop 13.15): FC Heart of Midlothian – FC Glasgow Rangers (utkání 9. kola skotské Premiership) - Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam v 19.40 hodin.

13.25 (výkop 13.30): VfB Stuttgart – Holstein Kiel (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 20.30 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Real Sociedad San Sebastián – Real Betis Sevilla (utkání 9. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

14.15: Semifinálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – AS Řím (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

15.05 (výkop 15.00): Girondins Bordeaux – AS Saint Étienne (utkání 10. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.00 (výkop 15.30): Viktoria Plzeň – Baník Ostrava (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve 22.30 hodin.

15.00 (výkop 15.30): Bohemians Praha 1905 – Slezský FC Opava, MFK Karviná – 1. FC Slovácko (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.10 (výkop 15.15): FC Wigan Athletic – Nottingham Forest (utkání 11. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.35 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Espanyol Barcelona – FC Villarreal (utkání 9. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

16.45: Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (utkání 10. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 23.15 hodin.

17.00: AS Monako – FC Stade Rennes (utkání 10. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): Manchester United – FC Liverpool (utkání 9. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 23.30 hodin.

17.30 (výkop 18.00): FK Teplice – Sparta Praha (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

17.40 (výkop 18.00): FC DAC 1904 Dunajská Strreda – FC Vion Zlaté Moravce (utkání 12. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): TSG 1899 Hoffenheim – FC Schalke 04 (utkání 8. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Parma – FC Janov (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Athletic Bilbao – Real Valladolid (utkání 9. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

18.45: Utkání o 3. místo na MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

20.00: Finálové utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AC Milán – UC Lecce (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.45 (záznam, výkop 18.00): Denizlispor – Fenerbahce Istanbul (utkání 8. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Sevilla – UD Levante (utkání 9. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

21.40 (výkop 21.00): Philadelphia Union – New York Bulls (utkání 1. kola play off americké MLS) – NOVA Sport 1.  

21.55: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.20 hodin.

2.40 (výkop 2.30): FC Minnesota United – Los Angeles Galaxy (utkání 1. kola play off americké MLS) – NOVA Sport 1.  

 

PONDĚLÍ 21. ŘÍJNA 2019

10.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

11.15: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 3. kolo základních skupin Evropské ligy) – ČZ Sport.

20.00: TIKI-TAKA 13 (talk show po 13. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: 1. FC Schweinfurt 05 – Türkgücü Mnichov (utkání 16. kola německé Regionální ligy – Bavorsko) – německý Sport 1.de.

20.40 (výkop 20.45): RC Lens – AJ Auxerre (utkání 11. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Sheffield United – FC Arsenal (utkání 9. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Brescia Calcio – ACF Fiorentina (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

21.40: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.