Mládežnická akademie Slavie může zůstat u ledu, s Qatar Airways se však jedná...

Mládežnická akademie Slavie může zůstat u ledu, s Qatar Airways se však jedná...

Čínská bankovní společnost Citic Group, která vstoupila do Slavie na jaře loňského roku, by měla brzy v České republice oznámit nové investice v řádech miliard korun, s tím, že svou značku a její aktiva plánuje i nadále rozvíjet.

Sešívaného áčka ze Sinobo Stadium by se to nijak dotknout nemělo, což však neplatí pro všechny slávistické projekty...

Pocítit to může například nově plánovaná mládežnická akademie Slavie, kvůli níž však úřadující mistr Fortuna:ligy již více než rok čeká na souhlas pražského vedení.

Na bližší spolupráci s katarským partnerem (Qatar Airways) se však pracuje již několik měsíců a schválil to i sám majitel slavného vršovického "S".

Jedná se o generálním partnerství a minoritním podílu. Prosperující aerolinky již spolupracují s Bayernem Mnichov či AS Řím a pokud vše dopadne dobře, hráči Slavie mohou mít jejich logo na dresu.

Katarští šejkové si si po hojně kritizovaném přidělení pořadatelství MS 2022 chtějí vylepšit renomé a celkový obraz financováním menších celků po celém světě, s tím, že v rámci středoevropského regionu ukázali právě na Slavii...

Slavia s LM Číňany baví. Plán B? Pražská „S“ v rodině: Slavia (skoro) tchánovi Kellnerovi, Sparta (skoro) zeti Křetínskému?