Nebát se hrát, nebýt ustrašený, nehrát zanďoura... ostravský Reiter nabízí recept na Viktorii

Nebát se hrát, nebýt ustrašený, nehrát zanďoura... ostravský Reiter nabízí recept na Viktorii

Před čerstvě ukončenou repre pauzou Baník smázl Zlín, na čemž se Rudolf Reiter podílel jednou brankou a jednou gólovou asistencí. Nadcházející nedělní zápas v Plzni však bude mnohem těžší prověrkou, což ví celá Ostrava.

"Těšíme se hodně. Všichni. Čekáme na to celý týden, je to vyvrcholení naší práce. Kór teď, když si to můžeme rozdat s jedním z nejlepších týmů v republice. Budeme dělat všechno pro to, abychom venku konečně bodovali i s týmem z top pětky," burcoval pětadvacetiletý středopolař, jehož slova nabídl web fcb.cz.

V tom, že dala mezinárodní pauza více času na přípravu, žádnou výhodu nevidí. "Z určitého pohledu to výhoda být může, na druhou stranu, oni to volno měli taky. Ano, byl čas si vyzkoušet některé věci, na které před tím čas nebyl, takže určitá výhoda tam být může, ale že by to byl obrovský rozdíl, to si nemyslím," doplnil bývalý hráč Sparty, Viktorie Žižkov, Vlašimi či Bohemians 1905, jenž nechyběl ani v jednom dosavadním dvanácti duelů Fortuna:ligy v základní sestavě a je tak zcela zřetelnou oporou.

Co musí čtvrtý tým tabulky změnit, aby konečně uspěl i na půdě soupeře? "Bude to o nastavení v hlavě. Bude to o nás. Všichni víme, že ty venkovní výsledky dobré nebyly. Takže to všichni budou chtít odčinit. Já věřím, že na tom hřišti teď opravdu necháme úplně všechno," citovaly stránky fcb.cz slova svěřence kouče Bohumila Páníka.

Jak na Viktorii, která zatím drží druhé místo a na ostravský tým má náskok pěti bodů? "No hlavně se nebát hrát. Nebýt ustrašený, nehrát zanďoura a naopak si to jet s nimi rozdat na férovku. Já si myslím, že když se nám bude dařit a budeme si věřit a v hlavách budeme správně nastavení, opravdu tam můžeme něco uhrát,," uzavřel na fcb.cz optimisticky naladěný kolega Filla, Baroše, Laštůvky a spol.