Když to přeženu, dnes je v lize jedno, jestli porazíte Karvinou, nebo Spartu, míní Kučera

Když to přeženu, dnes je v lize jedno, jestli porazíte Karvinou, nebo Spartu, míní Kučera

Dlouho neporažní Skláři přivítají v neděli na Stínadlech (od 18:00) Spartu a pakliže by ji položili na lopatky, v tabulce by ji přeskočili.

Trenér Stanislav Hejkal však má potíže se složením obrany. Ať už kvůli vykartování, nebo zdravotním potížím. "Stále ale máme mimo některé klíčové hráče, jiní zase bojují s drobnými zraněními a jejich start je padesát na padesát. Musím přiznat, že vinou absence Petra Mareše, který hraje levou, se nám hodně zúžily možnosti," uvedl šéf teplické lavičky.

Byť je slavné "S" až sedmé, někdejší letenský asistent na to nechce brát ohledy. "K Spartě mám obrovský respekt, a to nejen proto, že jsem tam působil. I když je teď Sparta na tom tak, jak je, tak má pořád top hráče. Čeká nás strašně těžké utkání," předpověděl na webu fkteplice.cz nadřízený Grigara, Řezníčka, Vondráška a spol.

A jak na výběr kouče Václava Jílka vyzrát, případně si prodloužit sérii neporazitelnosti o další zápas? "Ve středu pole má Sparta velkou variabilitu a kreativitu. A také vysoké útočníky. My se musíme prosadit pracovitostí, zarputilostí, bojovností. Chceme udělat na její stopery obrovský tlak," doplnil Hejkal.

Jeho svěřenec Tomáš Kučera se snaží brát víkendový zápas jako každý jiný. V songu "Off Season", do kterého si jej přizval Cashanova Bulhar, ostatně zazní, že "jebe Spartu". "Je to další ligové kolo. Dnes je v lize jedno, jestli porazíte Karvinou, nebo Spartu, když to přeženu. Je ale pravda, že na Spartu, Slavii a Plzeň se motivace hledá snáze, je to tak nějak v podvědomí," přiznal na stránkách fkteplice.cz záložník s minulostí v Jihlavě či Plzni, kde se však výrazněji neprosadil.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.