Ibrahimoviče láká angažmá v Evropě. Hovoří o vysněném klubu i touze bojovat o titul

Ibrahimoviče láká angažmá v Evropě. Hovoří o vysněném klubu i touze bojovat o titul

Pokud se po fotbalových trávnících potulují hráči, kteří s věkem zrají jako víno, pak je definitivně Zlatan Ibrahimovič jedním z nich. Legendární švédský útočník nyní touží po návratu do slavné Evropy, kde by chtěl na „stará kolena“ vyhrát další titul.

„Možná je mi už 38 let, ale stále ve mně hoří touha něco dokázat. Doposud jsem se nezabýval myšlenkami ohledně důchodu. Posoudím to pak v klidu ve společnosti rodinného kruhu,“ vysvětloval Ibrahimovič.

„Rád bych ještě hrál, ale učiním tak pouze v případě, pokud o mně bude zájem. A já chci hrát pouze v tom klubu, ve kterém se budu cítit živý,“ přiznával v rozhovoru pro deník Gazzetta dello Sport.

V současné chvíli se dosti nahlas spekuluje, že by se o statného švédského obra mohl opětovně zajímat Manchester United. Vyloučen však rovněž není ani návrat do Itálie. A jak se zdá, sám Ibra by spíše preferoval druhou zmíněnou destinaci.

„Itálie je můj druhý domov. Projdu si všechny nabídky, ale chci, aby se vědělo, že chci bojovat o maximum. Jestli se tam mám vrátit, chci bojovat o titul,“ říkal odhodlaně.

A jaký tým ze Serie A ho nejvíce láká vyzkoušet? „Díval jsem se na dokument o Maradonovi, a když jsem viděl, s jakou láskou ho fanoušci vítají, začalo mě lákat si tu atmosféru také vyzkoušet. Tím neříkám, že jdu do Neapole, ale rozhodně je to jeden z týmů, který ve mně probouzí nadšení,“ dodávala švédská superstar.