Líbání, objímání...Keane byl z chování hvězd United a Liverpoolu téměř na prášky

Líbání, objímání...Keane byl z chování hvězd United a Liverpoolu téměř na prášky

Známý irský internacionál Roy Keane byl v rámci nedávného šlágru na Old Trafford mezi Manchesterem United a Liverpoolem (1:1) televizní expert a ve studiu nestačil kroutit hlavou...

Známému zarputilému bojovníkovi, jenž měl ve své hráčské kariéře několik incidentů, se nelíbilo chování současných hvězd, které nyní reprezentují oba známé rivaly.

Někdejší záložník Rudých ďáblů, který už trenérsky vedl Sunderland i Ipswich a asistentskou roli zažil v Aston Ville i Nottinghamu Forest, byl rozčarován zejména kvůli atmosféře v tunelu těsně před výkopem.

"Chováním hráčů jsem znechucený. Jdete do války a oni se tam přitom líbají a objímají," čertil se horkokrevný Ir, jehož slova nabídl web sport.cz.

Nelíbily se mu záběry, jak se k sobě mají mladí angličtí reprezentanti Trent Alexander-Arnold a Marcus Rashford a divil se i Brazilcům Fredovi, Andreasi Pereirovi, Robertu Firminovi a Fabihnovi. O přátelské a vřeleé debatě gólmanů Alissona s Davidem de Geou nemluvě.

Dlouholetá rivalita je podle jeho slov pryč. "Vůbec se na hráče soupeře nedívejte. Jdete proti nim do bitvy! Samotná hra se zase tolik nezměnila, ale hráči ano. Čeká je válka a oni se spolu objímají. Popovídejte si až po zápase nebo si spolu raději nepovídejte vůbec," pokračoval rozezlený osmačtyřicetiletý Keane, jehož slova vyšla na portálu sport.cz.