Leicester kandidátem na titul? Rodgers si to nemyslí

Leicester kandidátem na titul? Rodgers si to nemyslí

Brendan Rodgers má před předehrávkou 10. kola proti Southamptonu za směšné, že některá média považují Leicester za adepta na anglický titul. 

Pokud Leicester v předehrávce 10. kola porazí Southampton, dočasně se znovu posune na druhé místo anglické tabulky. Manažer Lišek Brendan Rodgers si přesto nemyslí, že by jeho celek mohl pomýšlet na titul.

"Ano! Myslím, že všichni ví, že Liverpool a Manchester City jsou dva nejlepší týmy a jsou jinde. Za nimi je poté další skupina," odpovídal na otázku, zda považuje za směšné, že některá média považují Leicester za kandidáta na titul.

"Nemůžeme zapomenout, jaký byl náš cíl na začátku sezóny. O něj nám jde. Je za námi devět utkání, měli jsme dobrý start a od té doby, co spolupracuji s tímto týmem, jsme získali mnoho bodů a hráli opravdu dobře. Jsme na začátku sezóny a je před námi stále velmi dlouhá cesta. V lize je hodně dobrých týmů a my se tak soustředíme pouze na dobré výkony," dodával Rodgers.

Ten i dnes bude moci počítat s Jamesem Maddisonem, který byl v posledních týdnech kritizován. Především poté, co se kvůli nemoci vrátil z reprezentačního srazu a následně byl spatřen v kasinu. Rodgers věří, že Maddisona, ačkoliv o něj bude v následujících měsících velký zájem, dokáže udržet.

"Je to hráč, kterému tu chceme mít. Je velmi talentovaný a v příštích letech se může výrazně vyvíjet. Myslím si, že si je vědom toho, že je to skvělé místo, kde může být. Právě tady se může rozvíjet a postupně vzkvétat. Všechno okolo smlouvy řeší klub a agenti hráče. Mým úkolem je Jamese trénovat a zlepšovat," uzavřel Rodgers.