„Náhradník“ Arsenalu by mohl vyřešit ofenzivní trable Manchesteru United, myslí si Scholes

„Náhradník“ Arsenalu by mohl vyřešit ofenzivní trable Manchesteru United, myslí si Scholes

Většina fanoušků Arsenalu nad ním již zlomila hůl, přesto se ve světě sportu najdou tací, kteří v něm vidí potenciál. Bývalá legenda Rudých ďáblů se snaží poukázat na přednosti Mesuta Özila a naznačuje, že disponuje něčím, co současnému Manchesteru chybí.

Zdali se dobře díváte na zápasy United, pak vám jistě neuniklo, že se jedná o tým, který nejenomže nenaplňuje své papírové předpoklady, ale navíc se trápí zejména v té ofenzivní fázi hry. Do jisté míry za to mohla čistka, jíž v létě započal norský kormidelník Ole Gunnar Solskjær, ovšem doposud se dost silně pochybuje, zdali se jednalo o správný krok.

Jedním z řešení, jak by se daly útočné trable kdysi slavného týmu vyřešit, je údajně kreativní hráč. Jeden takový se už od sezony 2013/14 prohání po trávnících Premier League a spousta lidí ho opomíjí… a to včetně jeho současného trenéra Unaie Emeryho.

„Snažím se pochopit, proč je tak horko okolo Mesuta Özila,“ dostává se ke slovu bývalý záložník Paul Scholes, který nechápe, jak může někdo takových kvalit sedět převážně na lavičce. „Je to skvělý hráč a myslím si, že je to přesně ten typ, který Manchester United momentálně potřebuje,“ pravil prostřednictvím webu Calciomercato.

Zimní přestupové okno se v nejvyšší anglické soutěži otevře za dva měsíce. Do té doby se ďáblové musí překousat tímto těžkým obdobím, v rámci něhož se jim nepodařilo vstřelit více jak jednu branku už dvanáct zápasů za sebou.