Jak se Chelsea smířila s odchodem Hazarda? Každý jej chce v týmu, stýská se Lampardovi

Jak se Chelsea smířila s odchodem Hazarda? Každý jej chce v týmu, stýská se Lampardovi

Hvězda Chelsea v letech 2012-2019 se letos rozhodla k radikálnímu kroku a vyměnila Blues za Real Madrid. Vstup do sezóny mu v Madridu dvakrát nevyšel. Bylo jasné, že Chelsea se bez něj i vzhledem k zákazu přestupů v létě obejde jen velmi těžko. Blues se ale dostávají do formy Hazardově odchodu navzdory, chybí jim vůbec belgická hvězda?

Chelsea koupila tehdy mladého Belgičana v roce 2012 a za sedm let stihl Hazard na Stamford Bridge vyhrát dvakrát Premier League a dvakrát Evropskou ligu. Byl dost pravděpodobně jednou z největších hvězd v Premier League a jeho odchod do Španělska byl tak velkou ztrátou pro celou soutěž.

V Chelsea se toho v létě navzdory zákazu přestupů stalo opravdu hodně. Odešel trenér Maurizio Sarri, jehož nahradil Frank Lampard a taktéž tým opustil právě Eden Hazard, jehož nahradil Christian Pulišič. Toho Chelsea koupila už loni v zimě, jarní část sezóny ale strávil na hostování v Borusii Dortmund. Kromě toho se ale z hostování vrátili mladíci jako například Tammy Abraham či Mason Mount.

Chelsea vstoupila do sezóny mizerně, ale v posledních kolech se Blues začalo dařit. Očivivdně to jde i bez Hazarda. O jeho kvalitách ale nikdo na Stamford Bridge navzdory jeho odchodu do Madridu nepochybuje. "Každý chce Hazarda v týmu," závidí Lampard Zidanovi. "Ale my jej bohužel už nemáme a musíme se s tím smířit," dodal Lampard.