Bale? V brexitu se nevyzná a nezná ani jméno britského premiéra, v golfu je však odborníkem...

Bale? V brexitu se nevyzná a nezná ani jméno britského premiéra, v golfu je však odborníkem...

Hráčem, který už je několik let neustále a nejčastěji spojován s odchodem z Realu Madrid, je zkušený velšský reprezentant Gareth Bale.

Důvodů pro to je celá řada, nicméně sám bývalý ofenzivní fotbalista Southamptonu či Tottenhamu Hotspur už si na hlavním město Španělska vypracoval silnou vazbu a ze San Bernabéua rozhodně neutíká...

"Cítím se moc šťastný, že mohu žít v Madridu. Vyhovuje mi jak zdejší životní styl, tak kultura, jídlo i počasí. Moje rodina je tu vážně spokojená," informoval na webu sport.sk svěřenec francouzského odborníka Zinedina Zidana.

Na ostrovy se kolega Marcela, Benzemy, Courtoise či Ramose zrovna dvakrát nehrne a to i přes údajné vábení do Premier League. Situaci v Británii téměř nesleduje a to ani důležitá témata typu brexitu. Veřejně tak nemá problém být upřímný a přiznat, že jeho všeobecný rozhled nebude nejlepší...

"Dívám se na to z finanční stránky, protože se mě brexit nějakým způsobem dotýká právě z tohoto důvodu. Věci se mění každou chvíli, takže většinu nesmyslů nečtu. Na devětadevadesát procent se v brexitu nevyznám, ani nevím, kdo je britský premiér. Nemám zdání. Mnohem raději sleduji golf. Jméno aktuální světové jedničky vám řeknu hned," pokračoval několikanásobný vítěz Ligy mistrů, jehož slova publikoval portál sport.sk.

Sám už má mediálního světa a humbuku kolem jeho osoby až po krk a pozornost ho nijak nepřitahuje. "Byl bych nejraději, kdyby mě nikdo nepoznal. Až skončím, chci uvolněný a tišší život," uzavřela na webu sport.sk rychlonohá hvězda Bílého baletu.