Přestupové perličky z Evropy: O kterých tvářích sní Inter, Bayern, Neapol či Manchester City?

Přestupové perličky z Evropy: O kterých tvářích sní Inter, Bayern, Neapol či Manchester City?

Zimní přestupové okno se blíží a spekulace se každým dnem množí. Dle prognóz je zřejmé, že se v lednu utrácet bude, možná i s nádechem historického rekordu. Dokud však není smlouva podepsaná, můžeme jen spekulovat. Přední evropské listy však každý den přináší celou řadu zajímavých zpráv, které by mohly nakonec být pravdou. O čem se tedy za hranicemi šušká?

Milánský Inter cítí, že může hrát v boji o titul v Serii A s Juventusem rovnocennou partii. Nový kouč Antonio Conte se již na San Siru zabydlel, stejně jako jeho letní posily. I on však cítí, že zbrojit musí i nadále. I proto by měl nalákat do svých řad podle listu The Guardian belgického obránce Jana  Vertonghena, kterému u Spurs končí smlouva.

Tím by však loupení Nerazzurri na Ostrovech neskončilo. Sky Italia říká, že Inter prahne také ulovit zkušeného srbského záložníka Nemanju Matiče. Bývalá tvář londýnské Chelsea slouží poslední sezóny na Old Trafford, ale hovoří se o tom, že Rudí ďáblové chtějí jednatřicetiletého legionáře nahradit někým mladším.

Bayern Mnichov to v létě opět zkusí na německé křídlo Leroye Saného. Rychlonohý mladík byl spojován s bavorským obrem již v létě, ale na Etihad Stadium nechtěli o jeho uvolnění ani slyšet. Teď už však kouč Pep Guardiola vytipoval možnou náhradu. Pokud by měl Sané skutečně pláchnout, za utržené peníze vykoupí z Realu Sociedad Mikela Oyarzabala.

Pod Vesuvem mají stále velký zájem o devatenáctiletou norskou hvězdu ve službách rakouského Salzburgu. Erling Braut Haland je na přestupovém trhu velice lákavým zbožím, což potvrzuje i fakt, že o něj usiluje také Manchester United. Podle Corriere dello Sport bude záležet na jednání s hráčem a výši sumy, za kterou bude uvolněn.