Lukaku a Martínez opět obstarali body Interu, Barcelona doma dominovala s Valladolidem

Desáté kolo italské nejvyšší soutěže nabídlo v úterý večer hned dvojí zápasovou porci. V tom prvním byla k vidění jediná trefa, kterou obstaral v 10. minutě Lazovič. Rozhodla tak o třech bodech, které si odvezla Hellas Verona s Parmy. Do vedení v tabulce se dostal Inter Milán, který uspěl na půdě Brescie. Po trefách Martíneze a Lukaka však hostům zatrnulo, když si v 76. minutě vstřelil vlastní branku slovenský legionář Milan Škriniar.

Stejný počet zápasů nabídlo jedenácté kolo ve Španělsku. Jako první změřily síly Deportiovo Alavés s Atlétikem Madrid a oba kluby si nakonec doby rozdělily, když na trefu Moraty dokázal reagovat Pérez. Barcelona si pak zastřílela proti Valladolidu, který na Camp Nou roznesla 5:1. Mezi střelce katalánského obra se zapsali Lengnet, Vidal, Suárez a ve dvou případech Messi.

La Liga - 11. kolo:
Alavés - Atlético Madrid 1:1 (83. Pérez - 70. Morata)
Barcelona - Valladolid 5:1 (2. Lenglet, 29. Vidal, 34. a 75. Messi, 77. Suárez - 15. Kiko)