Stará známá píseň: Z Letné odložení Havelka, Kulhánek a Mustedanagič si na Spartu musí nechat zajít chuť

Stará známá píseň: Z Letné odložení Havelka, Kulhánek a Mustedanagič si na Spartu musí nechat zajít chuť

Rozjetá jihočeská značka ze Střeleckého ostrova momentálně táhne šňůru tří výher v řadě a pakliže by se jí uprostřed týdne před domácím publikem podařilo skalpovat i favorizovanou Spartu, v domácím poháru by to pro ni znamenalo jistotu čtvrtfinálových bojů.

Poslední výhra nad Karvinou stála Dynamo hodně sil. "Na starších hráčích to bylo hodně znát. Útočníci toho v závěru také měli plné zuby. Navíc o víkendu nás pak čeká velmi důležité utkání v Teplicích, tak musíme pořádně vymyslet, jak rozvrhneme síly," vyprávěl kouč David Horejš, jehož slova vyšla na webu dynamocb.cz.

Jak už je v českém prostředí tradiční, nováček Fortuna:ligy, jemuž patří v průběžné tabulce jedenáctá příčka, nebude moci v atraktivním duelu využít hráče, kteří jsou na jihu ze Sparty zapůjčeni. Aktuálně jde o trio Filip Havelka (v sezoně 11 ligových a jeden pohárový start), Zinedin Mustedanagič (5 startů v lize a jeden v poháru) a Jiří Kulhánek (8 vystoupení v lize a jedno v poháru), které bude duel se svým kmenovým klubem sledovat pouze z tribuny.

"Kádr nebudeme mít tak široký, protože proti Spartě nemohou hrát hráči, kteří jsou tady z ní na hostování. Přesto nic nevypustíme. Zápas chceme zvládnout i s užším kádrem a věřím, že ho zvládnout dokážeme," burcoval svou družinu šéf Ledeckého, Táborského, Ekpaie, Rabušice a spol., jehož svěřenci uhráli v létě se slavným "S" remízu 2:2.

I tak však mohou nastoupit další exsparťané typu Jindřicha Staňka, Tomáše Sivoka, Jiřího Kladrubského, Romana Poloma nebo Ivana Schranze.